РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Сітка Рабиця

ТОВ Вайра спеціалізується на поставках металевої сітки, дроту і дротяних виробів.
Сітка Рабица - металева сітка, яку в Україні частіше ксьго хочуть купити. Дешевше від сітки Рабиця, лише сітка Козачка® полегшена.
Ми поставляємо декілька різновидів цього популярного виду - сітки Рабиця для парканів.

Види сітки Рабиця

Сітку Рабиця поставляємо з

  • чарунками від 10 мм до 100мм.
  • Діаметр дроту від 1,2 мм до 6 мм.
  • Висота рулону від 1 до 4 метрів.

Оцинкована сітка Рабиця  Сітка Рабиця оцинкована виготовлена ​​за ГОСТ 5336-80, або на основі візірців тільки з гарячеоцинкованої дроту з вмістом цинку, що забезпечує тривале її використання.
Сітка Рабиця ТМ Козачка з полімерним покриттям, Сітка рабиця з полімерним покриттям яку ми поставляємо, покрита тільки високоякісним імпортним полімером, який володіє високою морозостійкістю і не вигоряє на сонці. Ті вироби, які були поставлені виробником цієї сітки 9 років тому продовжують нести свою службу по огорожі території. Сітка Рабиця з полімерним покриттям ТМ Козачка виготовлена ​​за ТУУ 28.7-31122890-001:2008, видається сертифікат якості і гарантія на 7 років.
Неоцинкована сітка Рабиця Не оцинкована сітка Рабиця На замовлення клієнта, ми можемо поставити і більш дешеву - сітку Рабиця без покриття. Рекомендуємо неоцинкований сітку Рабиця купувати з не оцинкованого низьковуглецевого дроту діаметром не менше 2,5 мм, щоб довшим був опір корозії.

Зателефонувавши за тел. (061) 2202543 Ви відразу почуєте ціну з доставкою в Ваш регіон. Ціна на сітку рабицю без доставки в ПРАЙСАХ.
Ми пропонуємо високу якість, яку контролюємо протягом всієї угоди, до моменту, коли сітка рабиця надійде на склад покупця.
У нас в асортименті ексклюзивні розміри рабиці. Чарунка від 10х10мм, висота рулону до 4м.

Якщо замовник обмежений у коштах і хоче придбати сітку Рабиця за низькою ціною, ми йдемо на зустріч, але пояснюємо, що низька ціна - це економія на якості і якщо замовник, розуміючи це замовляє дешеву рабицю, ми привозимо її.
Але завжди рекомендуємо з метою зниження ціни паркану купувати не маломіцну дешеву сітку Рабиця з тонкого дроту, а сітку Козачка полегшену.

Паркан з сітки Козачка полегшеної в а рази дешевший за паркан з сітки Рабиця
Тому що паркан із сітки Козачка полегшеної в 2 рази дешевше паркану з сітки Рабиця (чому? читайте тут >>>), а міцність його істотно вище.

Ми робимо доставку в будь-яку точку України. Сітка Рабиця відвантажиться з заводу і потрапить на склад покупця. А наше завдання знайти і перевірити транспортну компанію. Цим у нас на фірмі займається логістичний відділ, який стежить за безпекою перевезення і за "чистотою" транспортної компанії. Сітка Рабиця ніколи не губилася в дорозі і замовник отримував продукцію вчасно.

Яка сітка Рабиця краще? Або все вирішує ціна?

Ми впевнені, що для більшості людей, ЦІНА (скачати актуальний прайс) є головним фактором при покупці.
В нашому прайсі ціна найдешевшої сітки рабиці неоцинкованої 13,17 грн за м2 (197,55 грн за рулон).
Якщо хочете, щоб вона не іржавіла, то потрібна оцинкована сітка Рабиця - ціна 14,36 грн/м2 (215,40 грн за рулон). ЦІНА НА 23.02.2016..
Ми, як фахівці завжди попереджаємо, що це ціна сітки Рабиця з дроту 1,6 мм.
За нашими спостереженнями, сітка Рабиця з тонкого дроту швидко приходить в непридатність через механічні пошкодження. Навіть дитина може легко пошкодити сітку Рабиця з тонкого дроту (1,6-2мм).
Така сітка швидко провисає і легко тягнеться.

Для того, щоб купити сітку Рабиця з достатньою міцністю, рекомендуємо Вам купувати сітку як мінімум з дроту 2,2 мм. Краще, якщо дріт буде 2,5 мм. В ідеалі - сітка Рабиця з дроту діаметром 3 мм.
І звичайно, дріт повинен бути оцинкованим, інакше сітка Рабиця швидко поіржавіє. Огорожа з оцинкованої сітки Рабиця простоїть більше 15 років.

Економічний розрахунок огорожі з рабиці.

На установку 100 погонних метрів огорожі Вам знадобиться 100 п.м. сітки Рабиця і 41 стовпчик (ціна 80грн/шт).

Паркан із сітки рабиця на 100 пог. метрів
Рабиця
50х50х1.6mm
Рабиця
50х50х2.5mm
Сітка рабиця h=1.5m ціна 2154 грн ціна 4524 грн
стовпи і робота ціна 4674 грн ціна 4674 грн
Весь паркан Ціна 6828 Ціна 9198


Разом, з монтажем і натяжним дротом паркан із сітки Рабиця з більш тонкого дроту Вам обійдеться, приблизно, на 34% дешевше.
Зате служитиме сітка Рабиця Вам буде за рахунок меншої міцності в три рази менше.
Чи виправдовує себе ця економія?
Якщо Ви все ж хочете купити дешеву рабицю, то рекомендуємо Вам придбати паркан із сітки Козачка полегшеної.
Якщо Вам все ж потрібна дешева сітка Рабиця, то ми Вам відвантажимо заводську сітку і постараємося це зробити так, щоб Ви захотіли порекомендувати нашу фірму своїм друзям і знайомим.
Адже ми розуміємо, що крім розрахунків є ще особисті переваги, звички, що багатьом потрібні і тимчасові огорожі, на які не варто витрачатися.
Крім самої плетеної сітки Ви можете придбати у нас стовпчики для парканів з сітки Рабиця, в тому числі оцинковані або покриті полімерною фарбою з попередніми оцинкуванням або без нього.
Ціна сітки Рабиця залежить від обсягу закупівлі та умов оплати, які Ви можете обговорити з нашим менеджером з продажу по тел 061-2202543.

Сітка Рабица виготовлена ​​по ДСТ 5336-80

Виробляється сітка Рабиця з дроту ДСТ 3282-74 (оцинкована, без покриття, з ПВХ покриттям) (скачати ДСТ 3282-74)як на верстатах напівавтоматах, так і на найпростішому кустарному обладнанні. Сітка виходить шляхом вплетення одна в одну спіралей з плоским витком. Кожна спіраль плетеної сітки повинна складатися з одного шматка дроту, сусідні спіралі повинні вкручуватися одна в одну усіма витками без пропусків.

При закупівлі сітки рабиці у різних виробників для влаштування одного паркану необхідно враховувати напрям закручування спіралей сітки Рабиця. У нас спіраль сітки рабиці закручується за годинниковою стрілкою.
Рулони сітки рабиці з`єднуються шляхом сплетіння між собою спіралей.
Спіралі не можна сплести між собою, коли вони закручені в різні боки.
Вершини витків спіралей сітки Рабиця при натягнутому стані сітки повинні лежати в одній площині.
Кінці спіралей зверху і знизу повинні бути зрізані і кожен кінець спіралі в місці з`єднання повинен бути загнутий (коли сітка Рабиця виготовлена ​​на верстаті напівавтоматі).

При виробництві сітки Рабиця на ручних або простих верстатах, як правило, кінці рулонів не загинають. Ми поставляємо сітку Рабиця з загнутими кінцями

 

Сетка рабица цена

Бувають звичайні рулони (полотно плетеної сітки змотується звичайним способом) і компактні (спіралі при змотуванні лягають щільними рядами і в результаті рулон має менший діаметр). Торці рулонів ховаються в спеціальний папір, штучну тканину, мішковину або поліетилен. До торця рулону повинен бути прикріплений ярлик, на якому вказують: товарний знак або найменування підприємства; умовне позначення сітки; ширину (мм) і довжину (м), сітка в загальній кількості (м2). Зазвичай, висота рулону 1,5 м, а довжина рулону 10 м. Але можна замовити у виробника висоту сітки рабиці від 1 до 4 м.
 

 

Подивіться, також, сторінки:

Купити дріт для сітки рабиця

Купити дріт для сітки рабиця

просічно-витяжна сітка від ТОВ Вайра

Купити просічно-витяжну сітку

стовпи для парканів від ТОВ Вайра

Купити стовпи для парканів

Паркани Козачка з дротяних секцій

Купити металеві паркани Козачка

 

Сітка Козачка полегшена для огорожі полів

Купити сітку Козачка полегшену

 

Купити рифлену сітку

Купити рифлену сітку

 

ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua