РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Стовпи, опори для парканів

  • Стовпи металеві для парканів завжди в наявності на складі.
  • Зателефонувавши за тел. (061) 220-25-43 Ви відразу почуєте ціну з доставкою в Ваш регіон. Ціна на стовпи без доставки в ПРАЙСІ.
  • Металеві стовпи з товстим цинковим і полімерним покриттям
  • Доставка по Україні. Своєї ГАЗеллю розвозимо стовпи по Запорізькій і Дніпропетровській обл. Якщо продукції більше 1,5 тн і доставку потрібно зробити в інший регіон, ми знайдемо і перевіримо транспортну компанію. Цим у нас на фірмі займається транспортний відділ, який стежить за безпекою перевезення і за "чистотою" транспортної компанії. стовпи для забору ніколи не губилися в дорозі і покупець отримував продукцію під час.

Стовпи для металевих парканів настільки ж важливі, як і сам паркан. Стовпи забезпечують міцність огорожі, перешкоджають провисання сітки (при натяжній огорожі) або є основою конструкції (при секційному огородженні). Відповідно, стовпчик для паркану повинен відповідати своєї головної функції міцності і естетичності, що теж є важливим у сучасному будівництві. Як правило, стовпчики, як і сітка, виробляються м`якого зеленого кольору, який чудово вписується в будь околиці і виглядає сучасно і практично.

Раніше дуже часто в якості стовпів використовували звичайні металеві труби, які швидко іржавіли і втрачали естетичний вигляд. Зараз же, при використанні зовнішнього і внутрішнього оцинкування, покриття полімером, стовпи мають досить великий ресурс стійкості проти дії природних факторів.

Такий стовпчик буде не тільки прикрашати захищає територію, але і мати досить універсальне застосування, враховуючи різноманітність типів кріплень. Один і той же тип стовпа може застосовуватися як для секційних огорож, так і для натяжна сітки. Тобто, купуючи огорожу, ви можете бути впевнені, що при його заміні Вам не доведеться замінювати стовпи, а просто як максимум замінити кріплення.

Нижче наведені стовпи з різних матеріалів (ціна від дорогих до дешевих):

Стовпи металеві

столбы для забора ценаСтовп виготовлений з профільної труби. Габарити стовпчика для заборів: 40х40мм, 50х50мм, 60х60мм, 40х60, 80х80, 100х100 товщина стінки 1,2-3мм (за замовленням). Довжина до 2,5 м (будь-яка на замовлення покупця). 4 отвори для кріплення.
Стовп для заборів може бути покритий цинком зовні і всередині і зеленим ПВХ, товщина цинкового покриття до 130 мікрон, полімерне покриття на стовпі 60-90 мікрон.

 

 

 

Стовпи бетонні

стовпи для огорожі, цінаГабарити бетонних стовпів для паркану: переріз 10х10см, 8х9 см, висота 1,7-4,4 м.

Доставку бетонних стовпів робимо в будь-яки міста України.

 

 

 

 

 

Азбестоцементні стовпи

столбы для забора ценаНайдешевші - це стовпи з азбестоцементу труби ГОСТ 1839-80. До плюсів можна віднести наступне:
- Стовпи не гниють і не іржавіють;
- Низька ціна.

Мінуси азбестоцементних стовпів - це те що матеріал з якого виготовлений стовп досить крихкий і кілкий, тобто бити по стовпу строго не рекомендується. Стовпи можна різати болгаркою з алмазним кругом і свердлити.
Поставляються стовпи азбестоцементні в відрізках по 3,95 м. Зовнішній діаметр стовпа 10см, товщина стінки 9мм. Труба важить 24,1 кг.
При оптовому замовленні, азбестоцементні стовпи укладаються по 42шт і ув`язуються металевою стрічкою. Вага такої в`язки 1012кг, об`єм 1,8 м3.

ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua