РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Сітка просічно-витяжна

Сітка просічно-витяжна виготовляється з металевого листа (товщина до 2мм) шляхом просікання і розтяжки, що відбуваються одночасно. Чарунки (вічка) просічно-витяжної сітки розташовані у шаховому порядку і мають ромбічну форму. Просічна сітка з дрібними чарунками виробляється в плоских картах, просічно-витяжну сітку з великою чарункою згортають в рулони. При розмотуванні рулону, полотно сітки має лягати по прямій лінії, і не повинно бути порваних чарунок.

  • У нас на складі завжди весь асортимент просічно-витяжної сітки. І ми, на відміну від заводу, продаємо сітку в роздріб.
  • Ми здійснюємо доставку в будь-яку точку України. Ви можете купити просічно-витяжну сітку самовизом зі складу в Харкові, Запоріжжі, або з доставкою в Ужгород, Чернівці, Тернопіль, Івано-Франківськ, Львів, Луцьк, Рівне, Хмельницький, Вінницю, Житомир, Київ, та інші міста України.

Сітка просічно-витяжна, ціна просічно-витяжна сітка цінаРозшифрування позначень сітки просічно-витяжної

Ціна на просічно-витяжну сітку


залежить від розмірів чарунки, товщини листа, ширини перемички і від матеріалу з якого виготовлена сітка. Основний якісною характеристикою за допомогою якої можна порівнювати сітку просічно-витяжну і ціну на неї - це вага квадратного метра сітки. За допомогою ваги можна перевірити сукупність всіх основних параметрів: кількості метрів квадратних у рулоні просічної сітки, відповідність розмірів чарунки, товщину металу, ширину перемички.
Ціна на просічно-витяжну сітку невелика в порівнянні з іншими видами сіток, тому що при виготовленні просічно сітки залишається мало відходів.

Матеріал для виготовлення просічно-витяжної сітки


- Листовий метал (оцинкований, неоцинкований, нержавіючий). Після виробництва, щоб надати додаткового захисту від корозії і естетичний вигляд, просічно-витяжну сітку покривають порошковою фарбою. З стандартного листа можна зробити просічно-витяжну сітку зі стандартною довжиною рулону для кожної чарунки.
Просічно-витяжна сітка еластична і міцна, у разі руйнування однієї чарунки, все полотно не руйнується, тому що зроблена сітка з цільного листа, і не має зварних точок і окремих деталей.

Застосування просічно-витяжної сітки:


штукатурні та будівельні роботи; автотюнінг; огорожа ділянок, майданчиків, деталей в механізмах, ліфтів, опалювальних батарей; Клітки для тварин і птахів; Виробничі шафи, урни; вентиляційні решітки; Корпуси для автомобільних фільтрів; різна тара (лотки, контейнери), просіювання піску , породи; декоративні роботи.
Просічно-витяжна сітка досить жорстка, тому її не рекомендують використовувати для зовнішніх штукатурних робіт. У разі значного нагріву або охолодження просічно-витяжна сітка починає розширюватися або звужуватися. Особлива форма чарунки просічно-витяжної сітки забезпечує гарне зчеплення сітки зі штукатурним шаром.

Подивіться ще сторінки:

Сітка для штукатурних робіт зварна в рулонах Купити зварену сітку для штукатурних робіт

Сітка кладочна Козачка Купити кладочную сітку ТМ Козачка

штукатурна склосітка Купити склосітку штукатурную

ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua