РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Сітка для просіювання

Сітка для просіювання та розділення на фракції може бути дуже різна. Все залежить від матеріалу і величини фракції. Від просіювання сипучих матеріалів дрібної фракції (пісок, борошно, крупа) до просіювання вугілля і руди.
Для просіювання харчових продуктів з дрібною фракцією використовується сітка ткана нержавіюча із дрібний осередком. Чому ткана сітка? Тому що дрібна комірка може бути тільки в тканої сітці. Розміри осередків від 0,02 мм, бувають і нульові осередки, але вони для просіювання не годяться, сітка з такою осередком використовується для фільтрації рідин і газів. Для просіювання піску підходить сітка ткана з дроту звичайної якості.Для просіювання піску, каменів і руди з фракцією середнього розміру використовуються просічно-витяжна сітка. Це міцна сітка, виготовлена ​​з цільного металевого листа. Розмір осередків від 1,8 х6мм до 30х60мм.
Також для просіювання каменів і руди використовується рифлена сітка з чарункою від 3мм, сітка рабиця з чарункою від 10мм. І ткана сітка з діаметром дроту від 1мм.


Для просіювання і розділення та сортування фракцій крупного розміру у гірничо-металургійній галузі використовується рифлена сітка на гуркоту. Сітка рифлена для грохотів проводиться з високовуглецевої дроту і витримує величезні механічні навантаження.

ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua