РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Сітка для решітки радіатора

Решітки для захисту радіатора робляться, в основному, з просічно-вытяжної сітки. Просічно-витяжна сітка може бути оцинкована, алюмінієва або нержавіюча. Сітка для радіатора може бути пофарбована в будь-який колір порошковою фарбою.
сетка для решетки радиатора сетка для решетки радиатора

Решітки на радіатор для автомобіля

Для автомобілів використовують сітку для захисту радіатора від каменів, сміття і комах. Сітка легко знімається миється і встановлюється назад. Не перешкоджає надходженню повітря для охолодження, але добре затримує всяке сміття, каміння і комах. Ціна за грати для радіатора невелика, і є відмінним засобом для профілактики поломок радіатора або інших частин автомобіля. Щоб уникнути розриву сітки або великих вм`ятин сітку на радіатор відразу потрібно брати з товстого листа з широкою перемичкою.
для решетки радиатора и бампера для решетки радиатора и бампера

Решітки на радіатор опалення в будинках і квартирах (екран на радіатор)

Решітки на радіатор опалення призначені для дизайнерського оформлення, тому найчастіше батареї або радіатори виглядають не естетично і псують інтер`єр. Як додаткова їхня функція - це захист радіатора від механічних пошкоджень. Сітка добре вентилюється і проводить тепле повітря. Колір решітки можна зробити будь-який, під колір інтер`єру.
ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua