РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Сітка Рабиця з полімерним покриттям ТМ Козачка

Сітка рабиця з полімерним покриттям

Сітка плетена (сітка рабиця) з полімерним покриттям це ідеальний вибір для огорож будинків, дач, пансіонатів, санаторіїв, спортивних майданчиків. Але не завжди.
Для того, щоб сітка рабиця з полімерним покриттям служила довго, пластик, яким покривається дріт для сітки рабиця з полімерним покриттям повинен бути морозостійким та стійким до руйнівних дій ультрафіолетових променів сонця.
Звичайний полівінілхлорид, який використовується більшістю виробників сітки рабиця з ПВХ покриттям не володіє цими властивостями, тому, років через 5 він стає крихким з усіма витікаючими наслідками.

Гарантія на сітку плетену ТМ Козачка з полімерним покриттям

Ми поставляємо сітку плетену ТМ Козачка з полімерним покриттям зеленого кольору висотою до 4 метрів, на яку даємо гарантію 7 років.
Така гарантія забезпечена застосуванням спеціального полівінілхлориду для сіток, який має специфічні добавки для стійкості до ультрафіолетового випромінювання і надають пластику морозостійкість понад мінус 30 градусів за Цельсієм.

Гарантія - індикатор якості сітки з полімерним покриттям .
Якщо гарантію на 7 років продавець відмовляється давати, або дає на менший термін, то він знає про низьку якість своєї продукції.
На фото праворуч Ви можете побачити стан пластифікованої сітки Рабиця ТМ Козачка через 6 років експлуатації в "брудному" районі Запоріжжя.
До Запоріжсталі та коксохімів рукою подати, а сітка навіть блиск не втратила.
На фото зліва люди вирішили заощадити і купили дешеву сітку без гарантій.
Сітка ця свої функції огорожі, поки, виконує, але покриття полопалося від морозу і впливу ультрафіолетового випромінювання сонця і скоро вона переіржавіє і зажадає заміни.

 Сітка Рабиця з полімерним покриттям ТМ Козачка через 6 років єксплуатації

Завдяки своїй структурі сітка плетена ТМ Козачка з ПВХ покриттям не руйнується при частих фізичних впливах.
До того ж, полімер забезпечує сітці надійність і стійкість проти корозії при тривалому впливі солоного морського повітря, яке з легкістю роз`їдає оцинковане покриття, але не справляється з ПВХ. Ціна на сітку плетену ТМ Козачка з полімерним покриттям трохи вище, ніж на оцинковану сітку рабиця, або сітку рабиця з полімерним покриттям вироблену із застосуванням кабельного полівінілхлориду, або пластику без сертифіката якості, але завдяки довговічності з легкістю окупає подібні витрати.

 

сітка рабиця з полімерним покриттям сітка рабиця полімерна сітка рабиця полімерна

Полімерна сітка плетена ТМ Козачка, що поставляється ТОВ «Вайра», виробляється на сучасних сіткоплетільних верстатах напівавтоматах, має належні якісними характеристиками, щоб витримувати сильні морози (нижче 30 градусів ничже нуля) і не втрачати при цьому естетичних параметрів. Також, полімерне покриття сітки плетеної Козачка від ТОВ «Вайра» стійко витримує тривале знаходження під сонцем і ПВХ не вицвітає.
Завдяки цим властивостям, Ви можете бути надовго забезпечені якісною огорожею, не турбуючись про її естетичний вигляд та якісні характеристики.
Ціна на сітку плетену ТМ Козачка, як і ціна на сітку рабиця, залежить від розміру чарунки й товщини дроту. Ви можете купити полімерну сітку ТМ Козачка, як і сітку рабиця, самовивозом зі складів в Запоріжжі, або Кривому Розі, або з доставкою у Львів, Тернопіль, Рівне, Івано-Франківськ, Луцьк, Ужгород, Вінницю, Хмельницький, Чернівці, Житомир та інші міста України.
Сітку плетену з полімерним покриттям ТМ Козачка ми поставляємо в компактних рулонах (єврорулонах). Компактні рулони економлять місце, тому ціна перевезення таких рулонів сітки менше, ніж об`ємних рулонів з сіткою рабиця.

ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua