РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Паркан з сітки Рабиця

Сітка рабиця - дуже універсальний виріб, що застосовується в самих різних сферах сучасного господарства, в тому числі і для установки парканів. Це найпоширеніший матеріал для парканів з дроту.
Сітка рабиця досить проста в установці в якості паркану:
Паркан з сітки Рабиця з полімерним покриттям
Ви просто натягаєте сітку, а потім прикріплюєте її дротом, гачком, зварюванням або будь-яким іншим зручним для Вас кріпленням до стовпчика.
Самі стовпчики можуть бути як звичайними металевими трубами або квадратами, так і спеціально призначеними для цієї мети стовпчиками зі спеціальним кріпленням, яке забезпечує міцність з`єднання.
Крім того, з стовпчика досить нескладно зробити гвинтову палю, яку дуже зручно встановлювати в твердий або промерзлий грунт або просто, щоб не пошкодити навколишній грунт, тим самим зберігши естетику ландшафту. Також, для більшої стійкості паркану з сітки рабиці, через верхню і нижню частину паркану простягається металевий дріт великого діаметру (5-8 мм).
Таким чином, сітка має досить великий запас міцності проти подолання її зловмисником.

Паркан з сітки рабиці встановлюється на висоті близько 5 см від поверхні землі, оскільки прямий контакт з грунтом значно знижує стійкість оцинкованої сітки рабиці проти коррозії, зменшуючи термін служби паркану.

Паркан з сітки рабиці дуже зручний в установці і використанні, забезпечуючи простоту, швидкість і надійність. Паркан з сітки рабиці має достатньо великий термін служби, що ще більш здешевлює і так низьку ціну такого паркану.

Дешевше паркану з сітки рабиця тільки паркан з сітки Козачка полегшеної.

Паркан з полегшеної сітки ТМ Козачка

Ширина рулону сітки рабиці становить від 1.2 дл 4 метрів, що дозволяє Вам прийняти оптимальне рішення про огорожі території.
До того ж, ви можете вибрати покриття для вашого паркану з сітки рабиці:

  • без покриття («чорна»),
  • оцинкована,
  •  з ПВХ (полівінілхлорид).
Для парканів на відкритих ділянках рекомендується застосування оцинкованої або покритої полімером сітки рабиці.
Оцинкування досить добре захищає від корозії на багато років, а покриття ПВХ, окрім ще більшого захисту, ще й додає гарний зовнішній вигляд паркану.

Ви завжди можете отримати кваліфіковану консультацію з приводу вибору, покупки й установки паркану з сітки рабиці у наших співробітників по телефону (061) 220-25-43.
Також ТОВ «Вайра» може здійснити доставку будь-якої кількості сітки рабиці до вас на склад по всій території України.

На ТОВ Вайра ви можете купити сітку рабиця за цінами від виробника.

ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua