РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Низьковуглецевий дріт

Види низьковуглецевого дроту , який постачає ТОВ Вайра .

ТОВ Вайра поставляє дріт низьковуглецевий за ДСТ 3282-74 (Текст ДСТ 3282-74 скачати тут).
Ми поставляємо цей дріт

Крім цього, ми поставляємо такі види низьковуглецевих дротів, як:

Про низьковуглецевий не оцинкований дріт

На цій сторінці ми будемо розглядати тільки дріт низьковуглецевий, не оцинкований і без термічної обробки по ДСТ 3282-74.

Цей дріт називають і так: дріт звичайної якості, дріт ОК, дріт загального призначення, дріт о/н.
Ми поставляємо низьковуглецевий дріт виробництва лише українських підприємств, який виробляють з катанки виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і Макіївський металургійний комбінат - ММК.

Діаметри дроту низьковуглецевого : від 0,5 мм до 6 мм.
Дріт низьковуглецевий малих діаметрів ми поставляємо в малих мотках , по 5-25 кг.

Дріт низьковуглецевий малих діаметрів. ДСТ 3282-74

Цей дріт має малий діаметр , тому сильно схильний до іржавіння .
З цієї причини дріт о/н малих діаметрів завжди упаковують в папір і поліетилен , щоб максимально захистити від впливу навколишнього середовища .

Дріт ОК з діаметрами побільше Ви можете у нас купити в мотках по 40-60 кг , і в мотках по 80-120 кг . Мотки дроту загального призначення ув`язані в 4 місцях .

Дріт загального призначення середніх діаметрів в мотку

Можемо поставляти дріт в пакетах по 4 мотка (400-450 кг) і в Розетті по 600 кг.

Якщо Ви хочете купити дріт ОК, щоб його використовувати для виробництва цвяхів, сітки, то потрібно нас попередити про це і ми поставимо дріт ОК у великовантажних бухтах по 1 тоні, щоб зменшити відходи і зменшити час на заміну мотків на верстаті.

Дріт ОК в тоних бухтах

Ціна дроту ОК ДСТ 3282-74

Ціна дроту низьковуглецевого є у нас в прайс -листах , які Ви зможете скачати негайно , просто зараз.
Вивчаючи наш прайс -лист з цінами, Ви побачите , що ціна дроту ОК істотно залежить від величини партії , яку Ви будете купляти.
Ми доставляємо дріт низьковуглецевий по Україні і використовуємо для цього попутний транспорт.
Вартість доставки становитиме, приблизно 5-10 %, якщо партія закупівлі буде достатньою.
Ви зможете купити низьковуглецевий дріт самовивозом зі складів у Дніпропетровську, Запоріжжі, Донецьку, або з доставкою в Київ, Житомир, Вінницю, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород, Луцьк, Рівне, та інші міста України.

Застосування низьковуглецевого дроту

Низьковуглецевий дріт застосовують для виробництва цвяхів будівельних, шиферних, гвинтових та інших, дротяних сіток (рабиці, зварної, тканої, полегшеної ТМ Козачка, канільованої, кладочної, колючого дроту, тюремної єгози, крученої) систем огорож і дротяних секцій для парканів, ланцюгів, габіонів, габіонних матраців.
Низьковуглецевим відпаленим дротом зв`язують арматуру для армування підпірних стін, залізобетонних конструкцій, з нього роблять товари народного споживання: вішалки, гачки, торговельне обладнання, решітки для холодильників, посудомийних машин, кухонне приладдя.
Дріт ОК малих діаметрів купують бджолярі для формування рамок для бджолиних сот, скульптори роблять з нього скульптури, художники - картини.

ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua