РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Зварювальний

Купити зварювальний

Дріт зварювальний від Вайра:

  • Зателефонувавши за тел. (061) 2202543 Ви відразу почуєте ціну з доставкою в Ваш регіон. Ціна на дріт зварювальний без доставки в ПРАЙСІ.
  • Дріт зварювальний поставляється в реальні терміни, прописані в договорі.
  • Ми пропонуємо високу якість. Дріт зварювальний має сертифікат якості.
  • Ми робимо доставку в будь-яку точку України. Дріт зварювальний відвантажиться з заводу і потрапить на склад покупця. А наше завдання знайти і перевірити перевізника. Цим у нас на фірмі займається логістичний відділ, який стежить за безпекою перевезення і за "чистотою" транспортної компанії. Зварювальний дріт ніколи не губився в дорозі і замовник отримував продукцію вчасно.
  • Наші менеджери, знаючи специфіку товару і сезонності, можуть замінити невеликому підприємству відділ постачання. Фахівці ТОВ "Вайра" скажуть який зварювальний дріт є ходовим і для яких цілей який використовується. Які обсяги треба тримати на торгових точках, щоб зварювальний дріт для торгового підприємства приносив прибуток.

Види зварювального дроту за ДСТ 2246-70

Зварювальний дріт Св08, Св08А - зварювання низьковуглецевої і низьколегованої сталі на автоматах. Цей вид поставляється в бухтах масою 1000-1300 кг. Бухти ув`язані в 4 місцях дротом. Бухти поставляються без пакувальних матеріалів. Дріт зварювальний Св08 (А) виготовляється діаметрами 3 мм, 4 мм і 5 мм.

Зварювальний дріт Св08Г2С - це легована зварювальний дріт, яка застосовується для зварювання виробів за допомогою зварювальних напівавтоматів. Поставляється Св08Г2С до 120 кг в упаковці. Типорозміри зварювального дроту Св08Г2С 0,8 мм 1,0 мм, 1,2 мм, 1,6 мм, 2,0 мм. Зварювальний дріт Св08Г2С обміднений, поставляється в бухтах і на касетах.

Зварювальний дріт Св08Г1НМА - зварювання автоматом з колегірованних сталей підвищеного рівня міцності та морозостійкості. Призначений для однопрохідної одно-або двостороннього зварювання під флюсом сталей товщиною до 25 мм різного типу легування і категорій міцності (К55-К65).

Зварювальний дріт Св08ГА - зварювання автоматом під флюсом вуглецевих сталей: конструкцій мостів, опор, труб, трубопроводів і котлів, працюючих при високих тисках і температурах.

Зварювальний дріт Св08ХМ - зварювання автоматом під флюсом нафтогазопровідних труб і металоконструкцій відповідального призначення з вуглецевих і низьколегованих сталей.

Зварювальний дріт Св10НМА - зварювання автоматом під флюсом низьколегованих сталей підвищеного рівня міцності та морозостійкості металоконструкцій відповідального призначення.

Зварювальний дріт нержавіючий Св06х18н9т і Св06х19н9т - Купити дріт в мотках від 5кг або на котушках 5-15кг. Нержавіючий хромонікелевий зварювальний дріт для напівавтоматичного і аргонно-дугового зварювання. Застосовується для виготовлення трубопроводів, ємностей, бойлерів і т.п.

дріт зварювальний без покриття дріт зварювальний обміднений, ціна дріт зварювальний нержавіюча, ціна

 

Позначення в марці зварювального дроту

Наприклад "Дріт зварювальний Св08г2с":
Дві перші СВ позначають, що дріт ЗВАРЮВАЛЬНИЙ, а наступні за ними літери та цифри говорять про зміст хім. елементів в металі дроту:
08 - масова частка вуглецю, в нашому випадку 0,08% вуглецю. Можна зробити висновок, що цей зварювальний дріт низьковуглецевий.
Г - наявність в дроті марганцю, а саме 2%.
С - наявність кремнію, а якщо після букви цифра не вказана, зміст даного хім. елемента в зварювальному дроті менше 1%.
Маркування дає знати, що зварювальний дріт Св08Г2С є легованим (сумарно більше 2,5% кремнію і марганцю) низьковуглецевим дротом.

Інші букви в маркуванні зварювального дроту:
А - якщо ставитися в кінці маркування, то дріт виготовляється з високоякісної сталі із зменшеним вмістом шкідливих домішок, таких як сірка і фосфор. Дві букви в кінці маркування, що стоять підряд ( АА ) позначають, що шкідливих домішок ще менше і дріт виготовлений з металу високої очистки.
Літера“А” - в середині маркування, позначає наявність азоту. 
С - кремній.
Х і Н - хром і нікель відповідно, використовуються як легуючі добавки, коли виготовляється зварювальний дріт для нержавійки.
В - вольфрам;
Т - титан;
Ю - алюміній;
Ф - ванадій;
Б - ниібій;
Д - мідь;
М - молібден;
Ц - цирконій;

 

 

Ціна зварювального дроту

 

Ціна зварювального дроту залежить від якості ойго виготовлення. На ринку присутній дріт зварювальний вироблений за недосконалої дешевої технології. Ціна такого зварювального дроту буде нижче, ніж високоякісного. При цьому дешевий зварювальний дріт може мати значно більше відходів. які "з`їдають" початкову різницю в ціні.

Дріт зварювальний на касетах і в бухтах

Св08, Св08А діаметрів 2-6мм постачають в бухтах 1000-1300кг. Зовнішній діаметр бухти 830-850 мм, висота бухти 700-1000 мм.

Решта зварювального дроту поставляється в мотках:
До 1 мм вага мотка до 15 кг, зовнішній діаметр 220-260мм, товщина мотка 60-80мм.
Понад 1 мм зварювальний дріт поставляється в мотках по 80-120 кг, зовнішній діаметр мотка 630-730 мм, товщина мотка 160-180 мм
Обміднений зварювальний дріт поставляється в мотках і на касетах по 5-15-18 кг. Зовнішній діаметр касети для 5кг - 200 мм, для решти-300 мм, внутрішній діаметр 5 і 15 кг касети 51 мм, для 18 кг - 180 мм
Ширина касети для 5кг - 53 мм, для решти касет 89мм.

ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua