РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Дріт зварювальний

Обміднений дріт для механізованого дугового зварювання в захисних газах значно впливає на стійкість горіння дуги, зменшує розбризкування, покращує якість швів і продовжує термін служби зварювальних напівавтоматів і автоматів.
 

  • Зателефонувавши за тел. (061) 2202543 Ви відразу почуєте ціну з доставкою в Ваш регіон. Ціна на дріт зварювальний без доставки в ПРАЙСІ.
  • Дріт обміднений поставляється в реальні терміни, прописані в договорі.
  • Дріт обміднений має сертифікат якості.
  • Доставка по Україні. У нас договору на перевезення продукції тільки з перевіреними транспортними компаніями. Ризики по перевезенню беремо на себе. Обміднений дріт ніколи не губилася в дорозі і замовник отримував продукцію під час.


Мідне покриття служить для кращої токопроводностью і покращує якість дроту в цілому.
Обміднений зварювальний дріт має контактного опору 50-100 разів менше ніж дріт, без оміднення і покрита технологічної мастилом. Чим довше дріт знаходиться на відкритому повітрі тим більше зростає контактний опір. Іржа на поверхні дроту ще більшою мірою збільшує контактний опір, як наслідок - інтенсивний розбризкування електродного металу при зварюванні.
При використанні дроту в напівавтоматах, зусилля проштовхування обмідненої зварювального дроту менше, ніж зусилля при проштовхуванні дроту з технологічної мастилом.
Дріт обміднений помітно знижує зношування каналу наконечника, тому хороші токоподводящіе властивості мідного покриття знижують інтенсивність електроерозійних процесів. Механічне зношування також невелика, т.к. пластичне мідне покриття не надає абразивної дії на канал наконечника.
Також мідне покриття на дроті перешкоджає руйнуванню поверхні сталевого дроту в роликах, що подають і утворенню на ній дрібних металевих частинок, що порушують безпосередній контакт дроту з струмопідвідного наконечником.

Якість зварювання безпосередньо залежить від якості стали дроту і мідного покриття. На ринку присутня зварювальний дріт таких марок:
- Дріт зварювальний обміднений Св08Га,
- Дріт зварювальний обміднений Св08Г2С,
- Дріт зварювальний обміднений Св08ХМ,
- Дріт зварювальний обміднений Св10Г2,
- Дріт зварювальний обміднений Св10НМА,
- Дріт зварювальний обміднений Св18ХГС,
- Дріт зварювальний обміднений Св08Г1НМА.
- Та імпортні аналоги такого дроту.

Ціна на обміднений дріт.


Ціна китайської дроту обмідненого може бути дешевше, якщо якість свідомо низька. Весь якісний зварювальний обміднений дріт коштує дорого. Ціна на дріт ASKAYNAK і HYUNDAI вище ніж українські та китайські аналоги. Але ця ціна виправдана. ASKAYNAK турецький дріт вироблений з німецької сталі на обладнанні всесвітньо відомої корпорації LINCOLN ELECTRIC.
Дріт зварювальний обміднений HYUNDAI виготовлений ​​на однойменній корпорації, яка відома як лідер суднобудування і автомобілебудування, з величезним досвідом і репутацією.

 

 

 

Дріт обміднений ціна

 

ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua