РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

З ПВХ покриттям

Сердечником дроту з полімерним покриттям служить низьковуглецевий дріт звичайної якості термічно оброблений, оцинкований и не оцинкований вироблений по ДСТ 3282-74 (скачати ДСТ 3282-74).
Дріт з полімерним покриттям має зелений колір.
Дріт з полімерним покриттям широко використовується в сільському господарстві, також з нього роблять сітку Рабицю або застосовують для установки і натягнення дротяних парканів.

Дріт пвх полімерний Дріт пвх полімерний

Вага дроту з ПВХ покриттям

діаметр сердечника / зовнішній діаметр кг/м.пог.
1.65/2.5 0,0204
1.8/2.8 0,0252
1.8/3.0 0,026
2.0/3.0 0,028
2.5/4.0 0,052

Ціна на дріт з ПВХ покриттям

На ціну дроту з полімерним покриттям впливає спосіб попередньої обробки дроту: найдешевший є відпалений дріт покритий полімером, а найдорожчий - термічно оброблений оцинкований, а потім покритий полівінілхлоридом дріт. Це пов`язано з тим, що в разі пошкодження ПВХ-покриття нижній шар цинку захистить дріт від руйнування в результаті корозії.

Властивості полімерного покриття

В якості полімерного покриття застосовують полівінілхлорид - лугостійку пластмасу, здатну протистояти більшості кислот, розчинників і мінеральних олій.
Додатково в ПВХ додають спеціальні домішки для підвищення морозостійкості і тривалого збереження кольору.
ПВХ покриття успішно протистоїть рідинам, парам і газам і за рахунок цього широко застосовується при виготовленні огорож, вікон, покрівельних матеріалів.
У порівнянні з цинковим покриттям ПВХ доцільніше використовувати в агресивному середовищі (морська зона, тваринницькі ферми), де швидкість руйнування цинку набагато вище ніж у звичайних умовах. Дріт в ПВХ без механічних пошкоджень може прослужити понад півстоліття.
Полівінілхлорид поєднує в собі якісність і доступність за ціною, що пояснюють його популярність.
Ні в якому разі не можна плутати ПВХ покриття і звичайне "полімерне покриття". Адже під полімерним покриттям найчастіше мається на увазі полімерна порошкова фарба. І полівінілхлорид, і порошкова фарба - полімери, але ПВХ - це пластмаса, і її шар набагато товстіший і щільніший, ніж шар порошкової фарби. Ми поставляємо дріт з ПВХ покриттям.

Упаковка дроту з ПВХ

Дріт з полівінлхлорідним покриттям поставляється в бухтах масою від 1-2 кг і до 150 кг, щільно упакованих у поліетилен.
Дріт оцинкований відпалений з ПВХ покриттям 1,8/3,0 мм поставляється в бухтах по 50 кг (2 км).
Купити дріт з ПВХ покриттям 1,8/3,0 мм можна від декількох кг або пог.м.

Якщо Ви маєте намір купити дріт з полімерним покриттям, то зателефонуйте нам за тел. 061-2202543. Ми чекаємо на Вас.

ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua