РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Про фірму

Про компанію


ТМ Вайра працює на ринку дротяних виробів з 2007 року. З жовтня 2013 року ми стали платниками ПДВ.

На Вайра працюють кваліфіковані фахівці, які можуть проконсультувати Вас у виборі продукції, підказати область застосування нашої продукції. Для торгових підприємств ми можемо підказати які товари мають кращу статистику продажів в їх регіоні.

 

Продукція


Вайра здійснює торгівлю металевими, пластиковими сітками, пластиковими парканами і металевими парканами, дротом сталевим і біметалічним, колючими загородженнями, габіонними конструкціями, електродами, сталевою фіброю. Використовуємо склад в Запоріжжі площею більше 1200 м2.

 

 

 

 

 

Доставка


Всю замовлену продукцію ми можемо поставити безпосередньо на Ваш склад в будь-якому місті. Ми для замовника знайдемо і перевіримо машину.  Ми можемо скооперуватися з нашими партнерами металотрейдерами і доставити продукцію попутною машиною. Цим у нас на фірмі займається спеціальний відділ, який стежить за безпекою перевезення і за "чистотою" транспортної компанії. Наша продукція ніколи не губилася в дорозі і покупець отримував все вчасно.

ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua