РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Шпалерний для винограду (ТМ Казачка)

Купити шпалерний дріт

Якщо ви ставите питання «Чим же підв`язувати виноград?» Вам буде дуже корисно прочитати нашу статтю:
 
Найкраще підв`язувати виноград дротом шпалерним ТМ Козачка. Адже дріт для виноградників ТМ Козачка має більшу межу міцності на розрив ніж звичайний низьковуглецевий оцинкований дріт. Тому, для виноградників застосовують замість звичайного оцинкованого дроту діаметром 2,5 мм, високовуглецевий оцинкований дріт 1,8 мм. По міцності вони, приблизно, однакові.
 І тут Ви отримуєте 1-у ЕКОНОМІЮ!

Давайте порівняємо ціни низьковуглецевого оцинкованого дроту і дроту шпалерного ТМ Козачка (на березень 2017 р):

  • Ціна тони дроту для виноградників ТМ Козачка 39642 грн, в тонні міститься 50 023 метра дроту. Тобто ціна 1 м дроту для виноградників ТМ Козачка - 79 коп.
  • Ціна тони дроту ОК для виноградників діаметром 2,5 мм - 24462 грн. Але за рахунок більшого діаметра дроту, його в тонні міститься всього близько 25 950 метрів. Таким чином, отримуємо, що дріт ОК діаметром 2,5 мм коштує 94 коп.

Але різниця в ціні це не єдина перевага дроту шпалерного ТМ Козачка!

Крім того, Ви отримуєте ще ряд ЕКОНОМІЙ для себе:

Переваги дроту для шпалер ТМ Козачка
  • дріт шпалерний набагато міцніше низьковуглецевого для підв`язування винограду за рахунок підвищеного відсотка вуглецю в його складі.
  • такий дріт для шпалер прослужить в 3 рази довше дроту ОК для винограду за рахунок підвищеної щільності цинку на його поверхні. Питома щільність цинку на поверхні цього дроту - 230 г/м2, в той час як на дроті низьковуглецевому для винограду - 70 г/м2, тобто такий дріт для виноградників буде чинити опір ржавінню до 3 разів довше, ніж дріт ОК.
  • відносне подовження дроту для виноградників приблизно дорівнює 5%, в той час як у дроту ОК для підв`язування винограду - 12%, тобто цей дріт для шпалер при нагріванні не так сильно подовжується і необхідність його підтягти виникає не так часто.


Купити дріт для винограду можна, звернувшись за нашим контактним телефоном (061) 220-25-43. Професійні менеджери допоможуть організувати доставку товару в короткі терміни по всій території Україні. Також ми експортуємо цей дріт для виноградників.

Якість дроту шпалерного постійно контролюється по допусках. Кількість цинку на поверхні дроту для виноградників завжди перевіряється за допомогою спеціального приладу.
Ми є великим імпортером дроту і працюємо без посередників, при замовленні дроту великим об`ємом Вам запропонують цікавішу ціну.
Також ми поставляємо звичайний дріт оцинкований для виноградників і низьковуглецевий дріт оцинкований з підвищеною кількістю цинку (230-280 г / м2)
Серед наших клієнтів знаходиться безліч фермерських господарств, які купили дріт ОК для підв`язування винограду. Це такі фермерські господарства як "Золоте руно", "Чайка", "Токарівка", "Стимул", "Ілліч-Агро", "Лаванда", "Світлий шлях", "Дружба", "Бахчисарайська долина", "Шампань України" , "Сади Альмінській долини". Якщо ви звернетесь до них за рекомендаціями про нашу фірму, негативних відгуків Ви не почуєте.

Опис дроту для виноградних шпалер


Дріт для виноградних шпалер - це дріт металевий високовуглецевий діаметром 1,8 мм.
Дріт покритий цинком методом гарячого цинкування. Вміст цинку на дроті шпалерному становить 230 г/м2.
Такий дріт шпалерний містить збільшену кількість вуглецю в своєму складі. Його тимчасовий опір розриву становить 1700 Н/мм2.

Допуски на дріт для виноградних шпалер:

  • допуск по діаметру дроту + / -0,02 мм;
  • допуск по щільності цинку на поверхні + / -15 г/м2

Хімічний склад дроту шпалерного наступний:

C Si Mn P S Ni Cr Cu
0.57 ~ 0.65 0.17-0.37 0.50-0.80 ≤0.035 ≤0.0.35 ≤0.25 ≤0.25 ≤0.25

 

Упаковка дроту для шпалер

Дріт для виноградників поставляється в мотках масою по 100 кг (5000м). Це дає можливість контролювати його використання.
Моток дроту шпалерного має внутрішній діаметр мотка 550 мм, зовнішній - 700 мм.
У чотирьох місцях моток зв`язаний дротом ОК оцинкованим.
Мотки упаковуються спочатку в поліетилен, а потім в полімерну тканину. Готовий моток має наступний вигляд:

 

проволока шпалерная ТМ Казачка

Шановні покупці, зараз високовуглецевий шпалерний дріт знаходиться у нас на складі в Запоріжжі. Завозимо здалеку. Тому телефонуйте зараз по тел. 061-2202543, щоб купити шпалерний дріт до того, як він закінчиться.

ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua