РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Секційні ТМ Козачка

Секційні огорожі ТМ Козачка станом на літо 2010 року є найдешевшими сітковими парканами України.

Секційні паркани із зварної сітки ТМ Козачка поділяються на два основних типи: з ребрами жорсткості і без них.

Відмінними рисами парканних секцій ТМ Козачка є:
- Найдешевші сіткові паркани в Україні;
- Наявність 30 мм штирів з обох сторін секції огорожі;
- Можливість виробництва розмірів секцій під замовлення;
- Можливість поставки неоцинкованої парканної секції для ще більшого здешевлення паркану. Такий паркан покривається порошковою фарбою;
- Ребра жорсткості складаються з одного горизонтального дроту.

Паркан Козачка панельний зварний цінаПаркан Козачка панельний зварний цінаПаркан Козачка панельний зварний ціна

Покриття парканів зі зварної сітки

Паркани зі зварної сітки ТМ Козачка постачаються без покриття, оцинковані, з полімерним покриттям або оцинковані та з полімерним покриттям за бажанням клієнта.

Типорозміри парканів ТМ Козачка

Паркани ТМ Козачка виробляються під замовлення, тому Ви маєте можливість вибрати потрібний Вам розмір секцій паркану. Нижче в таблиці вказані можливі розміри секцій:

Покриття Висота, м Ширина, м
Без покриття до 2,4 до 4,0
2,4-2,5 до 2,4
Цинкове один з розмірів до 2,2
Полімерне один з розмірів до 2,0


Розмір чарунки: 200х60мм.

Діаметр дроту: 4 або 5 мм.

Економія разом з парканами ТМ Козачка

Секційні огорожі ТМ Козачка зі зварної сітки задовольняють потреби тих, хто має потребу в недорогому естетичному паркані. Економія на такому паркані може становити до 30 тис. гривень на кілометрі, що вельми важливо для підприємств, що розвиваються, які прагнуть з максимальною віддачею використовувати доступні засоби.

Технічні характеристики парканів зі зварної сітки ТМ Козачка

Паркани зі зварної сітки ТМ Козачка покриваються цинком у кількості 40-80 г/м2, полімерне покриття має товщину в 60-80 мікрон. Колір секційних огорож може бути синім або зеленим за бажанням замовника. Також парканні секції з сітки зварної можуть комплектуватися стовпами, кріпленням, воротами та хвіртками.

Ціна секційних огорож ТМ Козачка зі зварної сітки

Парканні секції ТМ Козачка на даний момент є найдешевшими парканами в Україні. Їх ціна на 50-60% менше, ніж секційні огорожі зі зварної сітки з полімерним покриттям інших виробників.
Перевагою також є можливість постачання забірних секцій ТМ Козачка з сітки зварної з ексклюзивними розмірами, якщо технічно це можливо виконати. Ви завжди можете обговорити можливість такої поставки з нашим менеджером.

Парканні секції ТМ Козачка, як і вся інша продукція, можуть доставлятися по всій території України на Ваш склад, ділянку або на офіс логістичної фірми.

ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua