РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Статтi

Як в Івано-Франківську купити єгозу

Як в Івано-Франківську купити єгозу

Переваги купівлі єгози на ТОВ Вайра

  • Ціна єгози складає від 12,37 грн./пог.м.
  • Ми надаємо гарантію на єгозу ТМ Казачка з підвищеним захистом від корозії 5 років від наскрізної корозії.
  • Ми також поставляємо також єгозу з ПВХ-покриттям, що захищає її від роз`їдання кислотами. Така єгоза підходить для огородження тваринницьких комплексів, приморських територій, де повітря насичено агресивними до металів з`єднаннями.
ТОВ Вайра не має складу в Івано-Франківську, але Ви зможете у нас купити єгозу об`ємну, плоску, з полімерним покриттям, єгозу з підвищеним захистом від корозії, шипи для паркану в Івано-Франківську.
Адже ТОВ Вайра доставляє єгозу в Івано-Франківськ і в Івано-Франківську область .
Ми поставляємо об`ємну єгозу ТМ Казачка таких діаметрів : 450, 600, 900 мм.
Технологія досить проста: Ми отримали право на роботу з високоякісною єгозою ТМ Казачка, яка захищена декількома патентами. Виробництво єгози Казачка доручили нашим зарубіжним партнерам, використовуючи низьку вартість сировини і робочої сили. Умова розміщення замовлення: точну відповідність критеріям якості - кількість цинку, твердість дроту і її пружинистість, якість збірки, упаковка.
Отримавши якісну єгозу ми з центрального складу в Запоріжжі розвозимо єгозу по всіх містах, у тому числі купити єгозу можна і в Івано-Франківську.
Якщо Ви плануєте купити малу кількість єгози, то ми доставляємо її в Івано-Франківськ за допомогою САТ, Делівері, Ін- тайм, Нова Пошта та інших аналогічних організацій.
Якщо Ви хочете купити єгозу в оптових обсягах, то ми використовуємо для доставки єгози в Івано-Франківськ попутний автомобільний транспорт, можлива доставка і разом з іншими нашими покупцями.
Ви купите єгозу за такою схемою на ТОВ Вайра, і, в більшості випадків, Ви побачите, що ціна єгози в Івано-Франківську, яку поставляємо ми, нижче, ніж пропонують ті місцеві підприємства, яким потрібно витрачатися на складування продукції в Івано-Франківську. Для того, щоб Вам вийти на конкурентну ціну єгози в Івано-Франківську, Вам потрібно виходити на безпосереднього виробника. Але і тут ми вельми конкурентоспроможні.
Крім того, Ви зможете придбати у ТОВ Вайра в Івано-Франківську: Тому, якщо Ви хочете купити єгозу в Івано-Франківську, то дзвоніть за тел (061) 220-25-43 та отримайте додаткові консультації.

26.11.12 23:25 | 791
ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua