РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Статтi

Як в Києві купити єгозу

Як в Києві купити єгозу

Переваги купівлі єгози на ТОВ Вайра

  • Ціна єгози складає від 12,37 грн./пог.м.
  • Ми надаємо гарантію на єгозу ТМ Казачка з підвищеним захистом від корозії 5 років від наскрізної корозії.
  • Ми також поставляємо також єгозу з ПВХ-покриттям, що захищає її від роз`їдання кислотами. Така єгоза підходить для огородження тваринницьких комплексів, приморських територій, де повітря насичено агресивними до металів з`єднаннями.

ТОВ Вайра не має складу в Києві, але Ви зможете у нас купити єгозу об`ємну, плоску, з полімерним покриттям, єгозу з підвищеним захистом від корозії, шипи для паркану в Києві.
Адже ТОВ Вайра доставляє єгозу в Київ і в Київську область .
Ми поставляємо об`ємну єгозу ТМ Казачка таких діаметрів : 450, 600, 900 мм.
Технологія досить проста: Ми отримали право на роботу з високоякісною єгозою ТМ Казачка, яка захищена декількома патентами. Виробництво єгози Казачка доручили нашим зарубіжним партнерам, використовуючи низьку вартість сировини і робочої сили. Умова розміщення замовлення: точну відповідність критеріям якості - кількість цинку, твердість дроту і її пружинистість, якість збірки, упаковка.
Отримавши якісну єгозу ми з центрального складу в Запоріжжі розвозимо єгозу по всіх містах, у тому числі купити єгозу можна і в Києві.
Якщо Ви плануєте купити малу кількість єгози, то ми доставляємо її в Київ за допомогою САТ, Делівері, Ін- тайм, Нова Пошта та інших аналогічних організацій.
Якщо Ви хочете купити єгозу в оптових обсягах, то ми використовуємо для доставки єгози в Київ попутний автомобільний транспорт, можлива доставка і разом з іншими нашими покупцями.
Ви купите єгозу за такою схемою на ТОВ Вайра, і, в більшості випадків, Ви побачите, що ціна єгози в Києві, яку поставляємо ми, нижче, ніж пропонують ті місцеві підприємства, яким потрібно витрачатися на складування продукції в Києві. Для того, щоб Вам вийти на конкурентну ціну єгози в Києві, Вам потрібно виходити на безпосереднього виробника. Але і тут ми вельми конкурентоспроможні.
Стенд з єгозою Казачка в Києві можна побачити на фірмі Дніпротрейд на вул. Скляренка, 9, або на фірмі "Асторекс" на вул. Алма-Атинська, 8 .
Крім того, Ви зможете придбати у ТОВ Вайра в Києві:

Тому, якщо Ви хочете купити єгозу в Києві, то дзвоніть за тел (061) 220-25-43 та отримайте додаткові консультації.

27.11.12 15:12 | 528
ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua