РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Канілірована сітка

Купіть у нас сітку каніліровану.
Ми поставимо Вам
Канилированная сетка оцинкованнаяоцинковану сітку каніліровану,
Забор из сетки канилированной неоцинкованной. Покрашенная канилированная сетканеоцинковану сітку каніліровану, яку Ви зможете, згодом пофарбувати,
Канилированная сетка с полимерным покрытиемканіліровану сітку, покриту полімерним покриттям.

забор из канилированной сетки ценаДо металевих парканів відносяться ПАРКАНИ З КАНІЛІРОВАНОЇ СІТКИ , які є дуже міцними і надійними. Такі паркани десятиліттями несуть охоронну функцію практично на всіх бюджетних організаціях з часів Радянського Союзу. Паркани з канілірованої сітки встановлені в школах, дитячих садах, санаторіях, інтернатах, лікарнях та інших об`єктах комунальної власності.
Сітка канілірована виготовляється в плоских картах певного розміру, він у кожного виробника різний - 1500х2000мм; 1500х2200мм; 1500х2800мм; 1500х4500мм; 1750х4500мм.
Чарунка - 40мм, 50мм, 40х70мм, використовувати осередку з іншими розмірами, для забору не рекомендується.
Діаметр низьковуглецевого дроту - 4мм, 5мм, 6мм.
Наступний крок - це створення каркаса з куточка або профільної труби, куточок переважніше.
Якщо купувати паркан з канілірованої сітки у виробників парканів, то вам вже продадуть сітку в каркасі. Стовпи можна купити на будь-якій металобазі у вигляді труби круглої або профільної з порізкою потрібного вам розміру. Паркани з канілірованої сітки кріпляться до стовпів за допомогою зварювання.
У нас вже є готові стовпи і секції канілірованої сітки в куточку. У нас можна купити і все окремо - сітка каніліровану, куточок, труби і самим зробити порізку і зварювання, якщо є необхідні інструменти. Ціна на каніліровану сітку в прайсі. СКАЧАТИ ЦІНИ на канілірована сітку

Паркани з канілірованої сітки продаються, в основному, без фарбування, так як під час установки на місцевості, будуть вестися зварювальні роботи і в місцях зварювання фарба вигорить. Також під час транспортування панелі можуть подряпати одна об одну.
Але якщо панелі під час перевезення перекласти картоном і акуратно вести зварювальні роботи, то можна на об`єкт привезти вже пофарбовані або навіть покриті полімерним покриттям паркани з канілірованої сітки, а після монтажних робіт просто підфарбувати місця зварних швів.
Купити каніліровану сітку ви зможете на складі в Запоріжжі і в Дніпропетровську. 
ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua