РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Сітка кручена шестигранна

Назва крученої шестигранної сітки походить від форми чарунок та від методу виробництва (утворена шляхом змінного скручування кожного дроту з одним з поруч розташованих). ТУ У В.2.7.-28.7-00294349-100-2003 або ГОСТ 13603-89.

сітка шестигранна маньє Сітка кручена, рулон

Матеріал для виготовлення сітки крученої шестигранної - низьковуглецевий дріт термооброблений без покриття, оцинкований, з полімерним покриттям (ПВХ). Сітка кручена характеризується розміром чарунки (розмір чарунки шестигранної сітки вимірюється між скрутками) та діаметром дроту, з якого вона виготовлена: 
Розмір чарунки крученої шестигранної сітки: 13мм; 16мм; 19.05мм; 20мм; 25мм; 25.4мм; 32мм; 38мм; 40мм; 50мм; 80х100мм. 
Товщина дроту від 0,5 до
3,4 мм
Поверхня сітки повинна бути чистою, не мати забруднень та іржі. Допускаються сліди мастила. 
У сітці не повинно бути розірваних і не скручених дротів. Сітка дротяна виготовляється одним відрізком, згорнутим в рулон завдовжки не менше
50 м. Допускаються рулони, що складаються з двох шматків, завдовжки не менше 3 м, в кількості не більше 10% від партії. 

Застосування сітки крученої Маньє: 

для армування мінеральних утеплювачів в теплоізоляції, для армування скла. Завдяки гнучкій чарунці, дуже зручна в штукатурних роботах. За рахунок своєї еластичності, кручена сітка зручна при кріпленні на криволінійні та кутові поверхні. За рахунок специфічного виготовлення шестигранної сітки, немає пошкоджень цинкового покриття, а це відсутність корозії у вологому штукатурному шарі. Також шестигранну сітку застосовують для вирівнювання підлоги (армування стяжки), під керамічну плитку, для фасадних робіт. 
Сітка кручена Маньє застосуються при ландшафтному будівництві, захисту від каменепадів, при зміцненні схилів і берегів річок, виробництві габіонів. Для огородження с / г угідь, для виготовлення кліток і вольєрів для тварин та птиці.

Маркування та пакування 

Маса рулону крученої шестигранної сітки не повинна перевищувати 80 кг. За домовленістю між споживачем і виробником допускаються рулони масою до 200 кг
До торця рулону або пакету повинен бути прикріплений ярлик, на якому вказують: 
товарний знак або найменування і товарний знак виробника; 
умовне позначення сітки; 
ширину в міліметрах та довжину сітки в метрах; 
загальна кількість сітки у квадратних метрах. 
Кінець полотна сітки, виготовленої з дроту діаметром 0,6 мм, прикріплюють до рулону. Рулони сітки з дроту діаметром більше 0,6 мм перев`язують у двох місцях по торцях рулону. Сітка шестигранна шириною 2 м і більше додатково перев`язують оцинкованим дротом по спіралі. 

Ціна на сітку Маньє (шестигранна) 

залежить від розміру чарунки, діаметра дроту (чим менше осередок і товщі діаметр дроту, тим ціна сітки вище) і від типу покриття. ТОВ "Вайра" може організувати доставку в Запоріжжі, Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Харків, Львів, Сімферополь та інші міста України. Наші менеджери прорахують вагу сітки крученої шестигранної і допоможуть правильно сформувати машину.

ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua