РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Верстати для виготовлення сітки рабиця

Сітка рабиця виготовляється на спеціальних верстатах. Детальніше про сітку рабиця Ви можете прочитати тут. Верстати для сітки рабиця поділяються на три основних види: автомати, напівавтомати і ручні верстати. На будь-якому верстаті конструкція ідентична - змінюється лише ступінь автоматизації. В основі верстата для сітки рабиця лежить шнек, формуючий крок спіралі і ніж, за допомогою якого формується сама спіраль. Нижче наведена проста схема основи верстата для сітки рабиця:

Верстат для сітки рабиця

Автоматичні верстати для сітки рабиця

Сітка рабиця, що поставляється ТОВ Вайра, виготовляється на автоматичних верстатах UDAFV 60, виготовлених у Німеччині. Такі верстати дозволяють виробляти сітку рабиця в промислових масштабах. Також автоматичні верстати дозволяють виробляти сітку рабиця з загнутими кінцями, в результаті чого наноситься менше пошкоджень в процесі транспортування, а також спрощується розмотування рулону.

На автоматичних верстатах для сітки рабиця UDAFV 60 практично відсутній брак, оскільки майже всі процеси виробництва контролює автоматика. Сітка рабиця, вироблена на автоматах, практично завжди відповідає ДСТ, оскільки на підприємствах, які можуть дозволити собі такі верстати, присутні спеціальні відділи, які контролюють як якість сировини, так і якість кінцевої продукції.

Також є деякі особливості виробників сітки рабиця, які використовують автомати. Наприклад, досить проблематично замовити у великого виробника нестандартний розмір сітки рабиця, оскільки переналагодження такого верстата займає досить багато часу і якщо Вам потрібно менше 400 м2 сітки рабиця, то цілком можливо, що виробник відмовить Вам у виготовленні такої сітки рабиця або попросить почекати до надходження аналогічного замовлення від іншого покупця.

Автомат для сітки рабиця UDAFV60

Напівавтоматичні верстати для сітки рабиця

Напівавтоматичні верстати для сітки рабиця використовуються в невеликих виробництвах, орієнтованих на місцевий ринок. Сітка, вироблена на таких верстатах має як правило незагнуті кінці, але має трохи більше браку, ніж сітка рабиця, вироблена на автоматах.

Ми поставляємо напівавтомати таких моделей:
АПА 
ПС 
ПС-У - дана модифікація більш спрощена в порівнянні з попередньою моделлю
ПС-А - ця модель є більш автоматизованої

Ручні верстати для сітки рабиця

Ручні верстати використовуються для виробництва сітки рабиця у власних потребах. Такий верстат не автоматизований і всі операції на ньому виконуються вручну. Сітка рабиця, виготовлена ​​на такому верстаті, може мати відхилення від ДСТ по чарунці і довжині рулону.

ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua