РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Дріт садовий для створення опорних шпалер

Дуже часто гілки плодових дерев ламаються під тягарем плодів.І найчастіше плоди так і не встигають дозрівати. А це найприкріше - адже із зменшенням врожаю падає прибуток від саду.

Як же уникнути таких ситуацій і дати можливість всім плодам дозріти?

Пора починати будувати шпалери для саду з нашого дроту садового. За допомогою шпалер з дроту для саду з дерев знімається велика частина навантаження плодів, тобто вдається зберегти гілки цілими і, відповідно, збільшити відсоток дозрілих фруктів.
За допомогою шпалер з садового дроту можна зберегти цілісність таких дерев, як груша, абрикос, яблуня та ін
Також дротом для саду підв`язують основу кущів старого винограду. Але самі виноградні шпалери найкраще конструювати із застосуванням дроту для виноградників ТМ Козачка.

Застосування шпалер з садового дроту дозволяє також отримувати деревам більше світла, повітря і тепла, підвищити продуктивність поливів.

Таким чином, застосування шпалер з садового дроту дозволяє досягти головної мети - збільшити кількість зібраного урожаю і ,відповідно, отримати більший дохід.

Переваги шпалер з дроту садового

Шпалери для саду представляють собою дерев`яні або металеві пристрої у вигляді решітки або декількох рядів натягнутого дроту для саду, які кріпляться до рами з металевих або залізобетонних стовпів.
Але при виборі матеріалу для садових шпалер подумайте про те, як довго вони повинні будуть Вам прослужити.
Адже шпалери з деревини під дією вологи будуть руйнуватися. У той час як дріт садовий прослужить набагато довше за рахунок оцинкування.
 
Характеристика дроту для саду

Дріт садовий - це дріт низьковуглецевий оцинкований, виготовлений ​​відповідно до ГОСТ 3282-74.
Діаметр дроту для саду - 3 мм. Садовий дріт не піддається термічній обробці.
Щільність цинку на поверхні дроту для саду не менше 70 г/м2. Дріт з таким вмістом цинку в нормальних умовах прослужить Вам мінімум 10 років до зникнення цинку з поверхні, і потім ще довго буде служити до повного свого зникнення.
Опір на розрив дроту для саду - 540-1180 Н/мм2, тобто дріт садовий буде добре утримувати гілки.
ГОСТ 3282-74 передбачений допуск по діаметру дроту 0,12 мм.

Але це далеко не всі переваги покупки дроту для саду на нашому підприємстві:
  • серед наших клієнтів, які придбали дріт садовий, знаходяться агрофірма ім. Лазо, ТОВ "Чайка", "Далма Агро", фермерські господарства "Юг", "Токарівка", "Стимул", "Золоте руно". Всі вони вирішили купити дріт для саду діаметром 3 мм у нас і не пошкодували про свій вибір. Поцікавтесь у них про наше підприємство або про придбаний садовий дріт - поганого Ви не почуєте.
  • якість продукції контролюється постійно. Вміст цинку на поверхні дроту садового перевіряється за допомогою спеціального приладу за декілька хвилин. Допуски перевіряються ще ретельніше.
Ціна дроту для саду

Вартість тонни садового дроту - 11 176 грн. В тонні міститься близько 18 021 метрів дроту для саду. Тобто ціна 1 метра дроту для саду - 62 коп.
З урахуванням збільшення прибутку за рахунок збереження врожаю, 62 коп за метр погонний дроту садового - це дешево. Тим більше, що шпалери з такого дроту для саду прослужать Вам дуже довго.

Упаковка дроту садового

Упаковується дріт для саду в мотки масою 80-100 кг. Така вага мотка вельми зручна при натягуванні шпалер.
Розміри мотка дроту для саду наступні:
  • внутрішній діаметр - 530 - 550 мм.
  • зовнішній діаметр мотка дроту садового - 630 - 730 мм.
  • висота мотка дроту для саду - 160 - 180 мм.

дріт садовий

Мотки дроту для саду в декількох місцях перев`язуються дротом відпалений ОК. Також садові дріт діаметром 3 мм може поставлятися в "сендвічах", спакетованих в мотки типу "Розетта" по 800-900 кг.
ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua