РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Ціна сітки рабиці

Від чого залежить ціна сітки рабиці.

Ціна сітки рабиці залежить, насамперед, від її ваги і від способу захисту від корозії.

Залежність ціни сітки рабиці від діаметрe дроту

Чим більше діаметр дроту, тим більша ціна сітки рабиці через збільшення її ваги. Чим більше розмір чарунки (вічка) сітки рабиці, тим менше ціна її, тому що у сітки рабиці з більшою чарункою меньше металу.

Залежність ціни сітки рабиці від способу захисту від корозії

Для захисту сітки рабиці від корозії застосовують цинкове покриття.
Цинк в декілька разів дорожче звичайного металу, тому ціна оцинкованої сітки рабиці буде вище, ніж ціна не оцинкованої сітки рабиці.

Як правило, для виробництва сітки рабиці використовують дріт з кількістю цинку 70-90 г/м2.
Така кількість цинку відповідає товщині покриття близько 10 мікрон і, в обмін на збільшення ціни сітки рабиці, захищає її від корозії протягом 20-25 років. 

Однак, прагнучи зацікавити покупців низькою ціною на плетену сітку , деякі приватні виробники сітки рабиці виробляють її з дроту з вмістом цинку 10-20 г/м2.
Такий дріт може бути отримано електролітичним методом оцинкування і нефахівець не зможе її відрізнити від звичайного оцинкованого дроту

Дешева сітка рабиця з такого оцинкованого дроту починає часто іржавіти, ще перебуваючи у критому складі.
Оскільки якість плетеної сітки сьогодні ніякі державні органи не контролюють, то для того, щоб купити якісну сітку рабицю за оптимальною ціною доцільно купувати сітку рабицю по ДСТ 5336-80. 

Якщо ж покупка сітки рабиці здійснюється на торгових підприємства, то потрібно питати сертифікат якості і порівнювати його з ярликами на сітці рабиця.
Пам`ятайте, якщо сітка рабиця випускається за ДСТ, то на рулоні обов`язково присутній ярлик заводу виробника.

Ціна сітки рабиця з полімерним покриттям вище, ніж ціна оцинкованої плетеної сітки.
Але покупець, повинен звертати увагу на якість полімерного покриття.
Дуже важливо подивитися на внутрішню частину вигину спіралі рабиці.
Якщо внутрішня частина спіралі сітки рабиця з полімерним покриттям буде з порізами або подряпинами - то швидше за все якість полімеру на сітці рабиці не відповідає ціні.
Такий полімер може потріскатися на морозі і вигоріти на сонці.
Це не обов`язково так, але порізи виходять з-за того, що сітку рабиця з ПВХ покриттям виробляли із застосуванням дешевого інструменту.
Якщо це так, то де гарантія, що купували дріт з спеціальним ПВХ покриттям для сіток?

Тому ми поставляємо тільки сітку плетену ТМ Козачка з полімерним покриттям, на яку даємо гарантію 7 років. Бо полімер на цій сітці не тріскається на морозі і під дією ульрафіолетового випромінювання сонця, цей полімер не стає крихким.

Цінові методи обману покупців

Для того, щоб покупець купив сітку рабиця продавці часто вводять його в оману, пропонуючи більш низьку ціну, яка насправді вище, ніж в інших постачальників.

Наприклад:
Пропонують купити сітку рабиця за низькою ціною, але у цієї сітки завищений розмір чарунки, або занижений діаметр дроту.
Пропонують низьку ціну рабиці, не кажучи про те, що на дроті мало цинку, досягають низької ціни сітки рабиці за рахунок дешевої некваліфікованої праці робітників і примітивного обладнання.
У результаті, розгортаючи рулон сітки рабиці, покупець виявляє дірки в полотні сітки рабиці, нерівне полотно, за рахунок того, що в спіралі не витримана площинність.

Часто, купуючи дешеву сітку рабицю з не загнутими кінцями, покупець багато часу витрачає на розгортання рулону плетеної сітки, тому що не загнуті кінці спіралей переплелися між собою.
При установці такої сітки рабиці з низькою ціною покупець змушений вкручувати викручені спіралі для того, щоб краї полотна рабиці були рівними.

Тому, купуючи дешеву сітку рабиця, потрібно пам`ятати, про прислів`я: «Дешевий сир буває в мишоловці».

Ціна сітки рабиця, яку постачає ТОВ Вайра

Ціна сітки рабиця від ТОВ Вайра складається з ціни виробника з урахуванням знижок, транспортної складової (близько 3-5%) і оптової торгової націнки. Ми не включаємо в ціну складування сітки рабиця (близько 5-10%), тому що поставляємо сітку рабиця від виробника безпосередньо на Ваш склад.

ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua