РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Парканні решітки

Пластикові парканні решітки - один з найбільш недорогих і зручних видів огорожі. Якщо Ви не переслідуєте мету безпеки і охорони периметра, пластикові парканні решітки - це те, що Вам потрібно. По суті, якщо зловмисник хоче проникнути на територію, то не бетонний паркан, ні сітковий йому не завадить. Для того, щоб захистити територію, потрібно застосовувати більш серйозні загородження типу Єгози чи колючого дроту, або металевих шипів. Паркани, взагалі, і парканні решітки, зокрема, покликані швидше виконати естетичну функцію і позначити кордон території, тому тут все залежить тільки від Ваших смаків. Парканна решітка дешева і в той же час прекрасно виконує свою функцію.

Парканні решітки з пластику мають ряд переваг перед іншими парканами:

    * Парканні решітки органічно зливаються з садовим пейзажем;

    * Парканні решітки легкі за вагою та невибагливі в установці і експлуатації;

    * Пластикові вироби, такі як парканні решітки, довговічні;

    * Парканні решітки можливо використовувати в якості опори для в`юнких рослин, утворивши таким чином живопліт;

    * Пластик, з якого виготовлені парканні решітки, придатний до експлуатації при температурах від-50С до 80С;

    * Парканні решітки з пластику не піддаються гниттю і корозії, менше за інших схильні до утворення грибка.

Парканні решітки дозволяють проявити фантазію і зайнятися облаштуванням садової ділянки з погляду естетичності. Живі огорожі на території ділянки можуть дуже благотворно вплинути на загальний вигляд.

Чарунка парканних решіток може бути різна: 40х40; 50х50; 85х95; 83х83 мм. мм. Парканні решітки поставляються в рулонах по 25 м.п. Висота рулону може варіюватися: 1.2; 1.5; 1.9; 2.0 м залежно від типу парканної решітки.

Парканна решіткаРешітка для паркану пластикова

ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua