РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Монтаж єгози

Єгоза може бути використана для монтажу бар`єрів безпеки різних розмірів, як безпосередньо на
землі, так і на парканах різних типів, а також на дахах і стінах будівлі.
Монтаж парканів в комплексі з Єгозою дає можливість в короткий час зробити постійне або тимчасове міцне інженерне загородження.
Єгоза може бути встановлена ​​на парканах різної висоти, ширини і щільності, на поверхнях різних конструкцій:
на дахах і стінах будинків, у вигляді козирка - на стінах і на ворота.

Єгоза встановлюється у вигляді спіралі зі скобами і у вигляді спіралі без скоб. Монтаж Єгози без скоб не становить особливої ​​складності, її можуть встановити дві людини.
монтаж Єгози і установка кронштейнів

Але захисні функції такого бар`єру безпеки нижче ніж у Єгози зі скобами. Тому в цій статті ми розглянемо установку Єгози зі скобами.
монтаж Єгози і установка кронштейнів

РЕКОМЕНДАЦІЇ З УСТАНОВКИ ЄГОЗИ НА ПАРКАНИ:

1. Монтаж кронштейнів . Вони можуть бути прямі, напівкруглі, Y-образні. Для установки кронштейнів знадобиться: драбина, болгарка, зварювальний апарат або перфоратор, в залежності від типу паркану. З витратних матеріалів необхідно мати анкерні болти і електроди (або зварювальний дріт, якщо зварка виконується напівавтоматом або газовим зварюванням), абразивні круги.
2. Між кронштейнами натягують колючий або звичайний оцинкований дріт. Для хорошої натяжки, бажано мати лебідку або інший натяжний механізм. Натяжний дріт служить каркасом для Єгози і дозволяє тримати форму і не провисати. В залежності від діаметру спіралі Єгози, встановлювати рекомендують 1-3 струни.
3. Моток Єгози розкривається і розтягується по землі в робоче положення з необхідною кількістю витків на 1 погонний метр. Для роботи з Егозою необхідно мати шкіряні рукавиці з захистом зап`ястя і щільний одяг.
4. За допомогою спеціальних скоб і кліщів, єгоза кріпиться до натягнутого дроту і кронштейнів. Необхідно дотримуватися потрібного число витків на кожний погонний метр.
    Ця інструкція з монтажу Єгози не аксіома. Пункти 2, 3, 4 можна поміняти місцями, наприклад:
2. До першого кронштейна кріпиться натяжний дріт.
3. Вільний кінець натяжного дроту протягується крізь моток Єгози, потім натягується і кріпиться до останнього кронштейну.
4. Єгоза розтягується і вільно пересувається по вже натягнутому дроту і фіксується в потрібних місцях з урахуванням кількості витків на погонний метр.

Монтаж Єгози в цьому випадку більш трудомісткий, тому пункти 2-4 необхідно повторювати при кожному новому мотку Єгози.
Варіанти установки Єгози на паркані.
монтаж Єгози і установка кронштейнів

МОНТАЖ ЄГОЗИ ПО ЗЕМЛІ

Єгоза може бути встановлена ​​по землі, якщо немає інших парканів та огорож, або потрібно в дуже короткий час встановити Єгозу. Для цього використовують кронштейни та спеціальні стійки.
Установка Єгози по землі має свою специфіку, а саме, для охорони потрібної території рекомендують використовувати Єгозу великого діаметру 900-1250 мм. Цього вистачає, щоб встановити серйозний бар`єр тільки з колючого дроту єгоза.
Якщо по землі застосовується монтаж Єгози не великого діаметра 450-600 мм, то рекомендується встановлювати Єгозу в два-три ряди у формі піраміди.
Для монтажу Єгози в кілька рядів потрібно використовувати стійки і кронштейни V-подібної і Х-подібної форми. При використанні таких стійок, є можливість встановлювати Єгозу спіральної та плоскої форми. Також V-образні кронштейни мають можливість робити монтаж Єгози по обидві сторони загородження.
При монтажі Єгози по землі, створюється прозоре загородження, яке перешкоджає скупченню снігових заметів, а також дозволяє скоротити кількість оперативних груп по забезпеченню безпеки
видимого периметра, що знижує витрати на утримання силових відомств. Великим плюсом є те, що ціна
установки колючої Єгози менше, ніж монтаж бетонних огорож такої ж висоти і довжини.
Варіанти установки Єгози по землі.
монтаж Єгози і установка кронштейнів
ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua