РУС

Вайра
(067) 612-19-31

Сітки металеві
Дріт
Паркани і Єгоза



Новини


Підписка на новини

Сталева фібра

Сталева фібра – це дуже хороший матеріал для армування бетону. Сталева фібра виробляється з низьковуглецевого дроту, міцністю в 900-1500 Н/мм2. По суті, сталева фібра – це шматочки дроту діаметром 0,7-1,2 мм і довжиною 25-60 мм. Сталева фібра застосовується для армування бетону замість зварної сітки. Завдяки своїм властивостям, фібра має велику міцність і забезпечує міцність і жорсткість всієї конструкції. Крім того, фібра підвищує технологічність робіт.

Фібра також дозволяє серйозно зменшити ціну на бетонні конструкції за рахунок того, що потрібна менша кількість персоналу. До того ж, бетонні конструкції зі сталевою фіброю мають велику міцність і зносостійкість. Ціна самої фібри залежить від форми і габаритів фібри і від обсягів замовлення.

Застосування сталевої фібри

фибра для бетону ціна фибра для бетону ціна

Сталева фібра може застосовуватися для дорожніх та аеродромних покриттів, майданчиків запуску ракет, бетонних підлог, різних стяжок. Також сталева фібра застосовується для вибухо- і зламостійких конструкцій, модулів плаваючих доків, водоотбойних конструкцій, оздоблення тунелів та оборонних споруд, а також у багатьох інших випадках, де потрібна підвищена міцність бетону.

Зміст сталевої фібри в бетоні:

Фібра сталева в бетонних конструкціях з легким навантаженням - 15-30 кг/м3
Фібра сталева в бетонних конструкціях із середнім навантаженням - 30-40 кг/м3
Фібра сталева в бетонних конструкціях з великим навантаженням - 40-75 кг/м3
Фібра сталева в конструкціях з сильними динамічними погрозами – 75-150 кг/м3
Сталева фібра додається в процесі замішування, до і після приготування бетону. Більш рівномірне розміщення сталевої фібри в бетоні виходить, коли фібру додають у вже готовий розчин. Не можна грудками засипати сталеву фібру в бетонний розчин.

Укладання бетону зі сталевою фіброю.

Бетон зі сталевою фіброю укладається як за допомогою спеціальних машин, так і в ручну (на невеликих площах).
Фінішна обробка поверхні робиться шліфувальною машиною або ручною кельмою. Поверхню розгладжують відразу після заливки бетону. В результаті виходить гладка поверхня, частини сталевої фібри не стирчать.

Ціна фібри в бетоні

Ціна фібробетону за 1м3 менше, ніж того ж бетону з використанням традиційної арматури або сітки кладки. Зменшуються також і трудовитрати. Досить засипати в потрібній пропорції сталеву фібру в міксер, і бетон з підвищеними характеристиками міцності готовий.

ТОВ "Вайра". Всі права защищено. Використання матеріалів сайту дозволяється лише якщо є пряме посилання на сайт www.setka-provoloka.com.ua