РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Сітка шарнірна

 Сітка шарнірна з прямокутною чарункою поставляється нашим підприємством під торгівельною маркою Козачка та носить назву: сітка Козачка полегшена- сітка з оцинкованого дроту (ГОСТ 3282-74) з шарнірним вузлом і змінною, по висоті, чарункою. Особливість шарнірної сітки - це те, що розмір вічка зменшується від верхнього краю сітки до нижнього. 

Розмір чарунок: верхні чарунки 20х15см, центральні 15х15мм і 10х15см, нижні чарунки 5х15см. 

Діаметр оцинкованого дроту 2,0 мм. Діаметр нижнього і верхнього дроту 2,5 мм (несуть Фунції натяжного дроту). 

Стандартна вистота сітки шарнірної: 1м; 1,3 м; 1,5м; 1,6 м; 2м. 

Шарнірна сітка транспортується в рулонах по 50 погонних метрів, упакованих у поліетилен.
Шарнірна сітка володіє високим опором розтягуванню, має невелику вагу, що дозволяє монтувати сітку з відстанню між стовпами до 10м. 

Застосування шарнірної сітки 

Шарнірна сітка не несе суворо охоронну функцію. Вона призначена для огорожі між ділянками і щоб обмежити пересування тварин. Відповідно і за ціною шарнірна сітка доступна будь-якому с / г підприємству або приватній особі (сітка шарнірна дешевше традиційної сітки рабиці). 

Шарнірна сітка ідеальна огорожа для доріг, тому що нижня чарунка має розмір 5х15см, таким чином дрібні тварини не потрапляють під колеса автомобілів і не створюють аварійну ситуацію. Завдяки формі сіткового полотна, її використовують для огорожі с / г угідь (сади, виноградники, огороди, поля, лісництва і пасовища), тому що шарнірна сітка запобігає міграції тварин (навіть дрібних) 

Ціна на сітку шарнірну 

залежить від висоти рулону і кількості чарунок по висоті (чим менше чарунок по висоті, тим легша сітка і відповідно дешевша). 
Доставляємо сітку до Києва, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Донецьк, Харків, Львів, Сімферополь та ін міста України. 
У машину 20т поміщається близько 400 рулонів шарнірної сітки. Рулони можна класти "навалом". У стоячому положенні перевозити рулони можливо тільки, якщо їх попередньо погодити на палетах, і лише в "один поверх".

 
Сітка шарнірна
ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua