РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Латунна сітка Л-80

 Латунь, з якої виробляється полутомпакова латунна сітка Л-80 - це сплав міді з іншими металами. Основним легуючим елементом є цинк. У латунний сплав іноді додається нікель, марганець, олово, залізо, свинець та ін

  • Сітка латунна ріжеться і продається по метрам в роздріб. Зателефонувавши за тел. (061) 2202543 Ви відразу почуєте ціну з доставкою в Ваш регіон. Ціна на сітку латунну без доставки в ПРАЙСІ.
  • На сітка латунну видається сертифікат якості.
  • На власній ГАЗелі робимо доставку по Запорізькій і Дніпропетровській обл. Якщо сітки багато і доставку потрібно зробити у віддалені регіони України, то наймаємо транспортну компанію, цим у нас займається відділ логістики, який стежить за безпекою перевезення і за репутацією транспортної компанії.

Латунна полутомпаковая сітка Л-80 - це ткана сітка з квадратними чарунками з латунного дроту марки Л-80. В основному, латунна сітка виготовляється з полотняним переплетенням, хоча є варіанти і з саржевим. Завдяки тому, що латунна сітка витримує високі температури, вона часто використовується для теплоізоляції промислового обладнання.

 Сітка латуннаСітка латунна Л-80 полутомпакова

Застосування полутомпакової латунної сітки Л-80

- Просіювання сипучих матеріалів;

- Латунні сітки застосовують в авіації, машинобудуванні, ракетній техніці, суднобудуванні та інших галузях;

- Сітка латунна застосовується для теплоізоляції промислового обладнання;

- Латунна сітка з квадратними чарунками високої якості застосовується для фільтрації рідини і газів

По точності виготовлення латунна сітка поділяється на:

Н - нормальної точності;

В - високої точності;

К - контрольна.

 

ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua