РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Секційні ТМ Козачка-Стандарт

Секційні огорожі з зварної сітки ТМ Козачка-Стандарт - це парканні секції українського виробництва високої якості. Вони відносяться до середньої цінової категорії. Паркани ТМ Козачка-Стандарт відрізняються від аналогів досить високою якістю за помірну ціну. Ці парканні секції поставляються тільки оцинковані з полімерним покриттям. Кількість цинку на забірної секції ТМ Козачка-Стандарт - 40-80 г/м2, товщина полімерного покриття - 80 мікрон, це менше, ніж на бельгійських Betafence, але також забезпечує міцність і довготривалість установки.

Такий паркан може застосовуватися в широкому діапазоні місцевостей: від огорожі дачної ділянки до складських приміщень та логістичних центрів. Він завжди буде надавати місцевості сучасності та естетичності.

Паркани ТМ Козачка-СтандартКріплення паркану Козачка

Технічні характеристики парканів ТМ Козачка-Стандарт

Парканні секції ТМ Козачка-Стандарт зі зварної сітки виготовляються тільки стандартної висоти (0,93, 1,48 і 2,03 м) і ширини (2,5 і 3,0 м.). Стандартна чарунка - 200х50 мм, використовуваний дріт - 4 і 5 мм. З одного боку паркану ТМ Козачка-Стандарт - 30 мм штирі, які можна спрямувати як вниз, так і вгору. Ребра жорсткості паркану, як і Козачка, формуються однім дротом. Колір паркану - зелений.

Паркани ТМ Козачка-Стандарт оцинковані з полімерним покриттям можуть також комплектуватися кріпленням, стовпами, воротами, хвіртками.
Кріплення огорож зі зварної сітки з полімерним покриттям ТМ Козачка-Стандарт - болт оцинкований під шестигранник, покрита полімером пластина.
Ширина хвіртки - 1,0 м. Ворота для парканів з зварної сітки ТМ Козачка-Стандарт можуть поставлятися шириною 3,0; 4,0; 5,0; 6,0 м. Ворота виготовляються з того ж матеріалу, що і сам паркан.

ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua