РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Дріт бронзовий БрОФ, БрНХК, БрКМц3-1, БрАМц9-2, БрОЦ4-3, БрБ2,5, БрБ2, БрАЖНМц 8,5-4-5-1,5

Дріт бронзовий від ТОВ ВайраПродаж дроту бронзового

ТОВ Вайра здійснює продаж дроту бронзового БрОФ, БрНХК, БрКМц3-1, БрАМц9-2, БрОЦ4-3, БрБ2,5, БрБ2, БрАЖНМц 8,5-4-5-1,5.

Поставляємо дріт з олов`яно-цинкової бронзи, кремній-марганцевої бронзи, берилієвої бронзи.

Робимо доставку бронзового дроту по Україні. Наш бронзовий дріт вироблений в Україні в Запоріжжі.

Можемо робити поставки імпортного бронзового дроту.

Що розуміють під бронзовим дротом

Брозовий дріт - це дріт, отриманий із сплавів міді з фосфором, оловом, алюмінієм, кремнієм, берилієм, свинцем. Виняток становить цинк і нікель. Сплави міді з цинком - це латунь, з нікелем - це мельхіор.

Дріт БрОФ - це дріт, отриманий зі сплаву міді, олова і фосфору. Олово надає дроту БрОФ більшої пластичності. Сплави БрОФ застосовуються для лиття, дріт БрОФ через його пластичності і низької температури плавлення використовують для тонкого лиття.

Виробництво дроту бронзового регламентуються такими стандартами: ДСТ 5221-77, ДСТ 15834-77, ДСТ 5222-72.

Для бронзового дроту основними відмінними властивостями є: пластичність, міцність на розтягнення, гнучкість, антикорозійні властивості.

Поставки бронзового дроту

Бронзовий дріт Ви можете купити самовивозом за узгодженими цінами зі складу в Запоріжжі (в районі Павло-Кичкаса) або ми доставимо Вам його на будь-який склад в Україні, наприклал, в міста: Єнакієве, Житомир, Івано-Франківськ, Кам`янець-Подільський, Київ, Кіровоград, Костянтинівка, Краматорськ, Красний Луч, Кременчук, Кривий Ріг, Алчевськ, Біла Церква, Бердянськ, Вінниця, Горлівка, Дніпродзержинськ, Дніпропетровськ, Донецьк, Сєверодонецьк, Слов`янськ, Стаханов, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів , Чернівці, Чортків, Лисичанськ, Луганськ, Луцьк, Львів, Макіївка, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Нікополь, Одеса, Павлоград, Полтава, Рівне та ін.

ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua