РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Паркани з канілірованої сітки

паркан з канілірованої сітки цінаДо металевих парканів відносяться ПАРКАНИ З КАНІЛІРОВАНОЇ СІТКИ, є дуже міцними і надійними. Такі паркани десятиліттями несуть охоронну функцію практично на всіх бюджетних організаціях з часів Радянського Союзу. Паркани з канілірованої сітки встановлені в школах, дитячих садах, санаторіях, інтернатах, лікарнях та інших об`єктах комунальної власності.
Сітка канілірована виробляється в плоских картах певного розміру, він у кожного виробника різний - 1500х2000мм; 1500х2200мм; 1500х2800мм; 1500х4500мм; 1750х4500мм.
Чарунка - 40мм, 50мм, 40х70мм, використовувати чарунки з іншими розмірами, для паркану не рекомендується.
Діаметр дроту - 4мм, 5мм, 6мм.
Наступний крок - це створення каркаса з кутника або профільної труби, кутник переважніше.
Якщо купувати паркан з канілірованої сітки у виробників парканів, то вам вже продадуть сітку в каркасі. Стовпи можна купити на будь-якій металобазі у вигляді труби круглої або профільної з порізкою потрібного вам розміру. Паркани з канілірованої сітки кріпляться до стовпів за допомогою зварювання.
У нас вже є готові стовпи та секції канілірованої сітки в кутнику. У нас можна купити і все окремо - сітку каніліровану, кутник, труби і самим зробити порізку і зварювання, якщо є необхідні інструменти. Ціна на готовий паркан або на сітку в прайсі. СКАЧАТИ ЦІНИ

Паркани з канілірованої сітки продаються, в основному, без фарбування, так як під час установки на місцевості, вестимуться зварювальні роботи і в місцях зварювання фарба вигорить. Також під час транспортування панелі можуть подряпати одна одну.
Але якщо панелі під час перевезення перекласти картоном і акуратно вести зварювальні роботи, то можна на об`єкт привезти вже пофарбовані або навіть покритий полімерним покриттям паркани з канілірованої сітки, а після монтажних робіт просто підфарбувати місця зварних швів.
Паркан із сітки канілірованої, ціна Паркан із сітки канілірованої, ціна Паркан із сітки канілірованої, ціна

 

ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua