РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Установка парканів з ПВХ

Установка парканів з ПВХ гранично проста! Для установки парканів з ПВХ не потрібен фундамент, отже не потрібні сильно специфічні знання в питаннях будівництва. Паркани з ПВХ встановлюються з використанням лопати, дрилі, шуруповерта, будівельного рівня, будівельної нитки, саморізів. Матеріали для установки стовпчиків: цемент і гравій.

Асортимент парканів з ПВХ можна переглянути ТУТ

Крок 1. Замір території, планування розташування паркану з ПВХ

Для правильної установки паркану з ПВХ потрібно спершу скласти план-схему території будівництва, щоб мати наочне уявлення паркану. На схемі потрібно відзначити місця, в яких повинні розташовуватися стовпчики: спочатку кутові, потім несучі. Також потрібно врахувати розташування воріт і хвірток. Слідом потрібно прибрати з території, де буде проходити паркан, траву і бур`яни. Потім встановіть кілочки в місцях кутових і заключних стовпчиків і натягніть нитку між ними. Потім, слідуючи по будівельній нитці, встановіть кілочки в тих місцях, де будуть стояти несучі стовпчики. Кілочки потрібно встановлювати так, щоб зворотньою, внутрішньою, стороною вони стосувалися нитки. При установці кілочок для несучих стовпчиків будьте уважні - різні парканні секції мають різну довжину!
Далі Ви можете піти двома шляхами: встановити кілочки всі разом і потім навішувати секції або встановлювати секції по одній. Другий спосіб займає більше часу, але в цьому випадку помилка не буде такою фатальною, так що цей спосіб підійде для новачка.

Крок 2. Установка стовпчиків для паркану з ПВХ

Коли ви вже знаєте, де будуть стояти стовпчики, слід приступати до їх установки. Лунки для стовпчиків повинні бути в 2,5 рази більше горизонтальних розмірів стовпчика. При розрахунку глибини стовпчика потрібно враховувати глибину промерзання грунту. Стовпчик повинен бути закопаний нижче цієї позначки. В Україні глибина промерзання грунту становить 60-120 см. Ви можете переглянути карту промерзання грунту ТУТ! Будь ласка, не забувайте про цей фактор, щоб Ваш паркан з ПВХ не пішов криво після першої ж зими.
Коли лунка готова, потрібно насипати трохи гравію на її дно, залити лунку розчином до рівня землі і, власне, встановити стовпчик. Стовпчик повинен стояти рівно, тому прикладіть рівень і вирівняйте стовпчик з обох площин. Враховуйте те, що стовпчики повинні бути розташовані впритул до будівельної нитки, але не торкатися її.
Будьте уважні при встановленні стовпчиків і перевіряйте все відразу, адже після заливки лунки розчином у вас є час тільки до його висихання для коригувань. Коли все встановлено і підтверджено, потрібно залишити стовпчики на 24 години висихати.

Крок 3. Встановлюємо секції паркану з ПВХ

Коли основна робота виконана, можна приступати до заключного етапу - встановлення самих секцій паркану. Для установки секцій спочатку прикріпіть кронштейни до стовпчиків, потім встановіть секції на ці кронштейни.

ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua