РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Сітка для армування

Кладочна сітка в магазині на Портовій,2 в Запоріжжі.

Сетка для армирования стяжки

Для стяжки і армування підлоги виготовляється спеціальна сітка з дроту ВР-1 (рифлена як арматура). "Арматурна сітка" виготовляється з арматури діаметром від 6мм.
Розмір чарунки: 5х5см, 10х10см, 15х15см, 20х20см, 25х25см.
Ø дроту: 2,7-6мм
Розмір карти: 0,5 х2м, 1х2м, 1,5 х2м, сітка з великими габаритами не зручна в перевезенні і навантаженні.

- На складі ТОВ "Вайра" завжди в наявності сітка для армування стяжки. Дізнатися ціну з доставкою в Ваш регіон можна за тел 061-2202543. Ціна на сітку для стяжки без доставки в ПРАЙСІ
- Доставка по Україні. Знаходимо транспортну компанію, перевіряємо її репутацію. Ризики по перевезенню сітки лягають на нас.
- Можемо зробити сітку для армування стяжки з чарункою, дротом і розміром карти, по кресленнях замовника. Ціна в такому випадку обговорюються окремо.

Сітка для стяжки відноситься до групи зварних сіток. Є армуючим матеріалом в бетонній або цементній стяжці. Рекомендовано використовувати сітку для армування підлоги, коли товщина стяжки більше 4см. У житлових будинках товщина стяжки може бути 4-6см. В комерційної нерухомості рекомендована товщина стяжки 7-10см і відповідно Ø дроту в сітці для стяжки повинен бути товще. Сітка для армування стяжки вже поставляється в картах, її залишається тільки покласти на підлогу, зв`язати між собою і залити розчин. У порівнянні з процесом порізки, укладання та ув`язки арматури між собою, сітка в картах економить час і трудовитрати.

Ціна на сітку для армування стяжки.

Ціна залежить від Ø дроту, розміру чарунки й габаритів самої карти. В нашому прайсі ціна вказана за 1шт. В інших постачальників можна побачити ціни та за 1м2. Коли ціна вказана за 1м2 покупцеві легше порівнювати ціни на ту чи іншу сітку. Але основним показником є ​​ціна за 1кг продукції, тому всі виробники дріт роблять тонше, а чарунку більше. Вага є головним значенням, і відразу видно скільки металу пішло на виробництво сітки. Ми відразу обговорюємо з покупцями вагу виробу, Ø дроту, можемо запропонувати реальний Ø 3мм, але якщо покупцеві потрібна дешева сітка для стяжки з використанням дроту 2,65-2,75 мм, то ми робимо і таку сітку.

ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua