РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Розтягування єгози

Розтягування єгози


      
Егоза с различной степенью растяженияНа малюнку Ви бачите пятіскобовую і трехскобовую єгозу яку розтягнули на різні відстані.
Ми з`єднали фото в одне з метою, щоб Ви порівняли як буде виглядати єгоза при різних ушкодженнях.
Це фото показує Вам що не варто порівнювати ціну погонного метра єгози, тому що вони можуть розтягуватися на різні відстані, відповідно, ціна єгози буде змінюватися.
Якщо Ви ставите питання: скільки коштує погонний метр єгози, або яка ціна погонного метра єгози, то Ви спочатку орієнтуєте продавця або виробника єгози на те, щоб вони ввели Вас в оману.
Не спокушайте нас, дорогі наші покупці!
Єгоза - як гармошка.
Розтягнути можна на різну відстань.
І чим більше Ви розтягнеться єгозу, тим дешевше буде погонний метр.
Але єгозу не можна розтягувати нескінченно.
Якщо єгоза має діаметр спіралі 600 мм, то з 5 скобами єгозу можна розтягнути максимально так, щоб в погонному метрі було 5 витків єгози.
Тому в наших прайс-листах Ви побачите ціну погонного метра єгози при максимальному розтяганні. Ось цю ціну єгози можна порівнювати з ціною інших виробників. Але не варто.
Якщо єгоза 3 скобовая, то розтягнути її можна не більше, ніж на 3,5 витків на погонний метр.
Ви можете намагатися розтягнути єгозу і далі, але Ви отримаєте або зламану армуючу дріт, або разожмутся від напруги скоби.
Тому рекомендуємо дотримуватися тих максимальних розтягувань єгози, які ми вказали.

Як вибрати є гозу виходячи зі ступеня її розтягування.


Якщо Ви вирішили купити Єгозу, то Вам слід дізнатися у постачальників кількість витків у бухті і кількість скоб по колу єгози. Далі, ви ділите ціну бухти єгози на кількість витків і отриману цифру порівнюєте між собою.
Ще одна порада для тих, хто вирішив купити єгозу.
Чим ближче витки єгози між собою, тим більш ефективен захист. Тому визначитеся яку відстань між витками єгози Ви хочете побачити. Розділіть відстань, яку Ви маєте намір обгородити на відстань междe віткаміі, помножте це відстань на 2. Адже відстань між витками утворюють два витки. Ви отримаєте кількість витків єгози, яке потрібно для огорожі Вашого периметра.
Тепер дізнайтеся кількість витків у бухті єгози кожного постачальника. У бухті єгози Козачка 86 витків. Розділіть кількість витків на кількість витків єгози в одній бухті і округлите в більшу сторону. Ви отримаєте кількість бухт єгози, які Вам необхідно купити для захисту вашої території.
Помножте вартість бухти на їх кількість і отримаєте вартість єгози для огорожі периметра від конкретного постачальника.
Армована колюча стрічка
ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua