РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Як називають єгозу

Єгоза в словниках


Різні тлумачні словники російської мови стверджують, що значення слова єгоза - непосида, дзига; вертка, метушлива, докучлива (переважно про жінок або дівчаток), неспокійна людина.
Синоніми слова єгоза: баловник, мазухо, безугомонниця, вертуне, вертуном, єлгоза, живчик, зуй, дзига, непосида, стрибунець, стрибуха, пустун, пустуха, стрекальщиця,  стрекачка, бабка, топтун, пустун, пустунка.
В українській мові, іноді, застосовують переклад "ягоза".

Єгоза на карті світу

Від цього значення пішла назва гори в Росії.
Вікіпедія говорить про те, що
Єгоза - це гора на півдні середнього Уралу в Росії. Висота цієї гори 607,7 метрів і знаходиться вона на відстані 150 км від Єкатеринбурга.
Крім того, в Росії у Кемеровській і Челябінській областях є річки Верхня єгоза, Мала єгоза, Нижня єгоза. Рівним русло цих річок ніяк не назвеш.

Розробка єгози

У вісімдесятих роках минулого століття один з військових інститутів спеціальної техніки МВС СРСР вів роботи по створенню спіральних колючих загороджень з колючої стрічки з"єднаної з дротом. Робота їх називалася "Єгоза-М". В результаті цієї роботи було розроблено колюче спіральне загородження, яке в народі так і назвали - "єгоза".
Поки ці колючі загородження виробляли на підприємствах міністерства внутрішніх справ, то мали вони товарні назва єгоза, сітка єгоза, колюче загородження типу "єгоза" , колюче ріжуче спіральне загородження та інші.

Історія появи нових назв Єгози


Минув час і єгозу почали виробляти не тільки в системі виправних установ МВС. З`явилося кілька приватних підприємств - виробників, почали завозити по імпорту єгозу.
Збільшилася і кількість назв цього виробу.
Єгозу почали називати: ягоза, колючий дріт єгоза, спіраль Бруно, Гюрза, АСКЛ, АКЛ, колюче ріжуче спіральне загородження, спіральний бар`єр безпеки, колючий дріт Кайман, спіраль єгоза, єгоза Алігатор, єгоза-м, єгоза-супер, єгоза Козачка і багато інших.

Багато хто використовує назву єгоза незаконно і можуть заплатити великі штрафи за незаконне використання торгової марки.
Сьогодні в Україні єгоза захищена кількома торговими марками: Алігатор, Єгоза, Кайман, Козачка, Спіраль Бруно. Торговими марками захищені найякісніші в Україні види колючих спіральних загороджень.

Як шукають Єгозу в пошукових системах Інтернет

В Інтернеті часто задають пошукові фрази, до складу яких крім Єгози входять ще Москва, Челябінськ, Міас, Тула, спб, Воронеж, Казань, Стаханов, Донецьк, Київ, Запоріжжя.
Саме в цих містах знаходяться лідери з продажу єгози.

Єгоза і інтелектуальна власність

Дійшло до того, що саме слово єгоза було зареєстровано в якості знаку для позначення товарів та послуг і з`явилися спроби заборонити використовувати цю назву для позначення колючих спіральних загорожджень. Але ті підприємства, які до 2006 року продавали єгозу мають право першокористування на використання цієї назви. Але таких підприємств мало. Решта

Як єгозу називають за кордоном


Колюча спіральне загородження вироблялне тільки в СРСР. Його добре знали і за кордоном.
Так як це колюче спіральне загородження розтягувалося як гармошка, то в світі його почали називати Сoncertina (Концертіна).

 

Купити єгозу 061-2202543

ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua