РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Москітна сітка

Москіти та інші комахи доставляють чимало незручностей у весняно-літній період. Існує безліч різних способів, щоб позбутися від москітів, мух, комарів, але більш простого і дешевого, ніж москітна сітка, на даний момент ніхто ще не придумав. Москітна сітка виготовлена зі скловолокна і має високу стійкість до зовнішніх факторів, таких як погода або вплив різних кислот і лугів. Така москітна сітка при правильному використанні прослужить Вам не один сезон.


Безсумнівною перевагою москітної сітки є те, що склосітка досить дешева. До того ж москітна сітка зі скловолокна дуже легка, тому не доставляє додаткових незручностей при транспортуванні.

Москітна сітка дозволяє забути про мух, комарів і інших комах, які так набридають навесні і влітку. Тепер Ви можете бути спокійні й без зайвих нервів виконувати роботу, будь вона офісною або домашньою. Доведено, що при відсутності москітів продуктивність праці підвищується в рази, оскільки москіти є серйозним відволікаючим і дратівливим чинником. Так що москітна сітка береже Ваші нерви і покращує результати роботи, що важливо в нашому динамічно мінливому світі.

Перевагою москітної сітки в порівнянні з різними хімічними засобами є і те, що москітна сітка береже Ваше здоров'я, не отруюючи організм хімікатами. Та й по зручності вона набагато краще - один раз встановивши москітну сітку, Ви надовго забудете про проблему москітів.

Крім позбавлення від комах, москітна сітка може використовуватися для сушки плодів. Сушені фрукти і овочі, як відомо, концентрують у собі корисні речовини. Москітна сітка може допомогти в процесі самої сушки. Оскільки до висушуваних плодів повинен бути вільний доступ повітря, москітна сітка виявляється практично незамінною - вона не деформує плоди, а її дрібна клітинка дозволяє повітрю вільно проходити через неї.

Також москітну сітку можна використовувати для захисту водойм від забруднення. Підвісивши москітну сітку над водоймою, Ви можете бути спокійні в осінньо-зимовий період. Осінні вітри легко підіймають пил і сміття з землі і несуть його на великі відстані, а пунктом призначення може виявитися Ваш ставок. Москітна сітка затримає його, перешкоджаючи цвітінню води. А взимку на москітній сітці утворюється сніжна подушка, яка зігріває ставок і захищає від перемерзання.

Поставляється москітна сітка в рулонах 5 або 30 м, шириною 0.9 м

клацніть на фото для збільшення

Сітка антимоскітна

ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua