РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Купити зварну сітку

Сітка зварна 25*25*1,6 вироблена з гарячеоцинкованого дроту

Купити зварну сітку Ви можете на нашому складі в Запоріжжі по вул. Теплична, 5б.
Для визначення ціни зварної сітки рекомендуємо завантажити актуальний прайс-лист на зварну сітку (оцинковану, не оцинковану, з полімерним покриттям)
Схема проїзду на склад ТОВ Вайра тут:
Схема проїзду на склад ТОВ Вайра
Ви можете купити сітку зварну і з доставкою у Львів, Тернопіль, Хмельницький, Вінницю, Ужгород, Чернівці, Рівне та інші міста України.
Для укладення договору на постачання на сторінці "Контакти" скачайте свідоцтво платника ПДВ, свідоцтво про реєстрацію, і по телефону/факсу 061-2221131 ми зможемо укласти факсовий договір, який потім перешлемо поштою.
Покупці зварної сітки зможуть приїхати до нас на підприємство і укласти договір особисто.
Схема проїзду на ТОВ Вайра нижче.
Схема проїзду на ТОВ Вайра нижче

При купівлі оцинкованої зварної сітки просимо вказувати спосіб оцинкування, від якого залежить кількість цинку на сітці зварний та її довговічність.

 

Якщо Ви хочете купити зварену сітку за готівку, то ми приймаємо оплату готівкою через Креді Агріколь банк. Там Ви не будете платити комісійні. Але ми можемо прийняти оплату готівкою за зварену сітку і через будь-який інший банк.

ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua