РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Сітка ткана для фільтрації полімерів та пластмас

Назва сітки тканої для фільтрації полімерів і пластмас говорить сама за себе. Спеціально для виконання функцій фільтрації сіткою тканою було підібрано співвідношення розмірів чарунки і діаметри дротів основи і качка таким чином, щоб гарантувати необхідну ступінь фільтрації, а також прозорість сітки, зберігаючи при цьому високу механічну міцність.
Сітка ткана виготовляється з м`якого низьковуглецевого дроту в заводських умовах на території України.

Чарунка сітки тканої низьковуглецевої для фільтрації пластмаси та полімерів прямокутної форми
з розмірами 0,6 * 0,5 мм.

сітка ткана для фільтрації полімерів і пластмас

Діаметри дротів основи і качка сітки тканої наступні
 

  •         основи 0,45 мм,
  •         качка - 0,4 мм.


Ціна на сітку ткану менше, ніж ціна сітки нержавіючої, але сітка ткана більше піддається корозії. Застосовувати сітку ткану для фільтрації полімерів не варто в агресивних середовищах, інакше довго вона не прослужить.

Доставимо сітку ткану низьковуглецеву для фільтрації пластмаси та полімерів по всій території Україні в мінімальні терміни після оплати при наявності товару на складі або узгодимо з вами терміни виготовлення і доставки сітки тканої. Також ми працюємо на експорт.

Виготовлення сітки тканої низьковуглецевої для фільтрації відбувається відповідно до всіх вимог нормативних документів в заводських умовах.
На поверхні сітки тканої заборонені будь-які механічні пошкодження, перегини, розриви або шви. Допускається лише невеликі ткацькі вади, які незначно впливають на форму осередків, в кількості не більше двох вад на 1м2, можливий перегин сітки на початку або об`єднання кінців дроту. Але ні в якому разі не допускається сліди тріщин або перетяжок на дроті, що впливають на розмір осередку, а також окалини або полон.

Рулони сітки тканої мають такі розміри:

 

 

  •         довжина рулону 30 метрів
  •         ширина рулону 930 мм.

Рулони додатково упаковані полімерною плівкою, для запобігання корозії.

 

 

ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua