РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Новини

Новинка: фото єгози допомагає розрахувати її кількість

Новинка: фото єгози допомагає розрахувати її кількість

Купіть єгозу

На сайті ТОВ Вайра з`явилося фото, на якому зображена єгоза з різним ступенем розтягування. Це фото допоможе покупцям колючого дроту єгоза визначитися з тим, скільки бухт єгози їм потрібно для огорожі об`єкта.
Ось це фото

Егоза ТМ Казачка с различной степенью растяжения

Це фото можна збільшити.
Тепер людина, яка має намір купити колючий дріт єгоза не буде на слово вірити інформації постачальників єгози про те, що в бухті єгози стільки-то погонних метрів колючої спіралі, або про те, що бухту єгози можна розтягнути на 10-12 метрів і т.д .
Тепер вона сама визначить як вона хоче встановити єгозу, дізнається скільки в бухті єгози витків, розділить кількість витків на необхідну кількість витків на погонний метр і розрахує на який відстань їй вистачить купленої єгози і яка ціна погонного метра єгози.
ТОВ Вайра сподівається, що покупці єгози високо оцінять цю сторінку і будуть робити посилання на неї на різних ресурсах в Інтернеті, форумах, соціальних закладках, соціальних мережах, де вони діляться з іншими учасниками Мережі корисною інформацією.
І природно, що ми сподіваємося на те, що Ви купите у нас єгозу.

01.12.12 22:20 | 632
ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua