РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Хвіртки і ворота

Хвіртки і ворота металеві та пластикові монтуються не тільки в комплекті з дротяними і ПВХ парканами, а і з європарканами з бетону, з парканами з рабиці та іншої металевої сітки. Хвіртки і ворота можна замовити в Запоріжжі самовивозом або купити з доставкою в Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Луганськ, Харків, Херсон, Миколаїв, Одесу, Чернігів, Суми, Кіровоград, Полтаву.
ПВХ хвіртки і ворота ми самі завозимо з Китаю, а значить ціна буде найнижча в Україні.
Металеві хвіртки і ворота виготовляємо під нашою торговою маркою Козачка, тому ціна теж буде нижче ніж у перекупників.

Хвіртки і ворота з металу.
 

ворота хвіртки ціна


Хвіртки і ворота ПВХ.
 

ворота хвіртки ціна

 

Хвіртки і ворота з металу розпашні

ТМ "Козачка"  - це хвіртки і ворота і паркани власного виготовлення, а значить найкращий вибір для замовника за критерієм ціна-якість.
- Ціна мінімум на третину нижче ніж ціна хвірток і воріт КОЗАЧКА-СТАНДАРТ. В комплекті немає ручки і замку. Покупець сам вибирає і купує замок.
- Хвіртки і ворота виготовляються будь-яких розмірів за кресленнями клієнта.
- Будь-яке захисне покриття. Це може бути звичайний дріт покритий полімером або цинком. А можуть покривати цинком, а після ще й полімером.

ТМ "КОЗАЧКА-СТАНДАРТ" - це хвіртки і ворота українського виготовлення.
- Купити можна з замками і ручками і готові до використання відразу після установки.
- Виконання деталей і зовнішнього вигляду на високому рівні.
- Строго певні габарити виробів.
- Покриття тільки ЦИНК+ПОЛІМЕР.

Купувати і монтувати металеві хвіртки і ворота ми радимо з дроту 5,0 мм. Зварні хвіртки і ворота повинні мати ребра жорсткості. Для рами використовується квадратна або прямокутна труба. Ціна, як правило, вказується за ворота і за 2 стовпа. Якщо вам пропонують купити ворота, неодмінно потрібно запитати і про стовпи. Стовпи для хвірток і воріт розпашних пропонуємо бетонувати, а не кріпити на болти, так як навантаження не маленьке і болти можуть лопнути. Але якщо бажаєте, то стовпи можемо виготовити і з нарізним сполученням. Також, коли потрібно купити хвіртки і ворота, то ціна залежить від комплектації і якості фурнітури (ручки, засуви, замки). Так само ціна обумовлена ​​якістю і видом покриття на хвіртках і воротах. Колір, як правило, наноситься зелений, але можливий будь-який з палітри RAL.

Габарити і ціна хвірток металевих:

"КОЗАЧКА-СТАНДАРТ"
розмір чарунки 200х50 мм,
Ф дроту 4 та 5 мм,
покриття: оцинковані, а потім покриті полімером.
Хвіртки КОЗАЧКА-СТАНДАРТ мають стовпи, можуть мати ручки, замки.

"КОЗАЧКА" розмір чарунки і Ф дроту будь-які, покриття: полімер, цинк, цинк + полімер. При подібних розмірах, ціна хвіртки КОЗАЧКА буде мінімум на третину нижче ніж КОЗАЧКА-СТАНДАРТ. Хвіртки КОЗАЧКА можуть вироблятися за ескізами покупця з дроту будь-якого діаметру. У зборі немає ручок і замків.

Габарити і ціна воріт металевих:

"КОЗАЧКА-СТАНДАРТ"
розмер чарунки 200х50 мм, Ф
дроту 4 та 5 мм,
покриття: оцинковані, а потім покриті полімером.
Ворота КОЗАЧКА-СТАНДАРТ мають стовпи, можуть мати ручки, замки.

"Козачка" розмір чарунки і Ф дроту будь-які, покриття: полімер, цинк, цинк + полімер. При подібних розмірах, ціна воріт КОЗАЧКА буде мінімум на третину нижче ніж КОЗАЧКА-СТАНДАРТ.
Ворота КОЗАЧКА можуть вироблятися за ескізами покупця з дроту і квадратної труби будь-якого розміру. У зборі немає ручок і замків.

Хвіртки і ворота ПВХ розпашні

ПВХ хвіртки і ворота комплектуються фурнітурою (засуви, петлі) і стовпами c металевим профілем. ПВХ хвіртки і ворота зроблені з того ж полівінілхлориду, що і паркани. Цей полівінілхлорид не горить, не гниє і не вигорає на сонці. Ціна обумовлена ​​розмірами і кількістю пластика, так як хвіртки і ворота, як і паркани пластикові можуть бути суцільні, штакетні, гратчасті, комбіновані (суцільний низ + штакетний або гратчастий верх). Ми самі завозимо з Китаю ПВХ хвіртки і ворота, тому краще купити у нас за низькою ціною без переплати посереднику.

ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua