РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Геотекстиль

Геотекстиль - це один з видів геосинтетиків, який поділяється на геоткань і неткане полотно, яке виготовляється голкопробивним або теплозкріпленним методом.

ТОВ «Вайра» поставляє геотекстиль, виготовлений голкопробивним методом. Завдяки цьому методу геотекстиль має високу хімстійкість, стійкість до термоокислювального старіння. До того ж, цьому геотекстилю не страшні гризуни, пліснява та грибок і він не дозволяє процес проростання коренів.
геотекстиль рулон геотекстилю

Область застосування геотекстилю

Будівництво тунелів. Завдяки своїм властивостям геотекстиль може широко застосовуватися в будівництві тунелів, забезпечуючи якісний поділ шорсткого бетону і заповнювача від ізоляції, зменшення напруги між бетонною обробкою і гірською породою, відведення грунтових та дощових вод до дренажу.

Застосування геотекстилю Застосування геотекстилю в дренажі Застосування геотекстилю в дорожньому будівництві

Житлове будівництво. Геотекстиль застосовується і при будівництві будівель, забезпечуючи розділову функцію. Геотекстиль перешкоджає замулювання дренажного щебеню або дренажних труб, будучи розділовим шаром з грунтом. Також, завдяки своїй невеликій вазі, геотекстиль легко укладається і транспортується, що важливо в будівництві.

Будівництво шляхопроводів. Геотекстиль чудово справляється з функцією поділу грунту і зміцнення слабких основ при будівництві нафто-і газодобувної інфраструктури.

Будівництво доріг. Геотекстиль дуже корисний при дорожньому будівництві. Крім того, що він виконує зміцнюючу функцію, геотекстиль ще й економить кошти на подальше обслуговування! Геотекстиль перешкоджає змішуванню грунту і, як наслідок, дорожнє покриття не просідає і не руйнується від дій підземних вод. Завдяки своїм властивостям, геотекстиль не дозволяє насипним матеріалами змішуватися з грунтом, що істотно скорочує витрати на будівництво.

Гідротехнічні споруди. Геотекстиль пропускає воду, але не дозволяє ерозії розмити грунт, що істотно зміцнює позиції геотекстилю, як кошти від підмиву берегів.

Басейни, водойми, канали, річки. Геотекстиль дуже якісно виконує фукцію захисту берегів від підмивання при зміні рівня води, що дуже корисно і вигідно.

 

ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua