РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Георешітки

Георешітка - один з видів геосинтетиків, який являє собою тривимірну стільникову структуру, виготовлену зі смуг поліефірного голкопробивного полотна або поліетиленових стрічок, скріплених між собою зварними швами високої міцності.

Георешітки Георешітка схема Схема георешітки

Технічні характеристики георешітки

Матеріал для виготовлення георешіток - поліетиленові стрічки, які скріплюються між собою високоміцними зварними швами.              Розміри:
Довжина георешітки: 5,75 - 12,45 м;
Ширина георешітки: 2,45 - 2,6 м;
Висота георешітки: 0,05 - 0,2 м.
Товщина стрічки георешітки: 1,5 мм. Діагональ стільнику: від 0,2 до 0,6 м.

Застосування георешіток

Зміцнення схилів. Георешітка при зміцненні схилів використовується в якості армуючого матеріалу і заповнюється рослинним грунтом, щебенем, гравієм або монолітним бетоном. Застосування георешітки дає можливість утримати на місці грунт, який в іншому випадку сам не міг би утримуватися.
 

Схема георешітки на схилі Зміцнення схилів за допомогою георешіткою Зміцнення схилів георешіткою

Зміцнення поверхні конусів мостів і шляхопроводів. Логічно, що розміщення трубопроводів по поверхні грунту значно здешевлює їх прокладку, але тут виникає інша проблема - це ерозія грунту під ними. Для таких випадків георешітка просто незамінна. Георешітка дозволяє надовго забути про проблему ерозії, оскільки вона дуже добре утримує грунт на місці і не дозволяє йому підмиватися і переноситися вітром, забезпечуючи довговічність всієї конструкції.

Зміцнення конусів мостів георешіткою Зміцнення насипу за допомогою георешітки Прокладка шляхопроводів з георешіткою

Зміцнення водотоків. Завдяки своїй гнучкості георешітки можуть застосовуватися і для різного роду водотоків: каналів, кюветів, канав. Георешітки захищені від місцевих зсувів грунтів. У залежності від шляху застосування можуть застосовуватися різні заповнювачі для георешіток: дерен, щебінь, галька, монолітний бетон.

Укріплення берегів за допомогою георешітки Зміцнення дна за допомогою георешетки Зміцнення берега георешіткою

Загалом, георешітка - це універсальне рішення для задач утримання грунту, яке має дуже широке застосування і досить легкий у транспортуванні (транспортуються георешітки в складеному стані) і установці.
 

ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua