РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Газонна решітка (екопарковка)

Екопарковка останнім часом стала дуже популярною, оскільки в архітектурі сучасного мегаполісу вона виступає таким собі оазисом. Екопарковка - це засіяний травою майданчик, в основі якого лежить газонна решітка. Газонна решітка в такому випадку виступає захистом від пошкодження коренів трави.

  • Зателефонувавши за тел. (061) 2202543 Ви одразу  почуєте ціну з доставкою в Ваш регіон. Ціна на газонну решітку без доставки в ПРАЙСІ.
  • Доставка по Україні. Беремо на себе клопоти з пошуку і перевірці машини. Цим у нас на фірмі займається логістичний відділ, який стежить за безпекою перевезення і за репутацією транспортної компанії.
  • Наші менеджери, знаючи специфіку товару, можуть замінити невеликому підприємству відділ постачання. Фахівці "Вайра" скажуть як вибрати газонну решітку і як її використовувати.

Переваги газонної решітки

Багато хто все ще не довіряє газонним решеткам, але існуюча практика показала, що газонна решітка - це дуже дієвий спосіб захистити газон від витоптування. Безсумнівним плюсом газонних решіток є те, що така решітка не перешкоджає проростанню трави і водночас захищає її кореневу систему. Залежно від типу газонної решітка може витримувати навантаження до 20 т/м2. Це означає, що газонна решітка зможе витримати навіть навантажені двадцятитонні машини (навіть з урахуванням повної ваги навантаження на кожне колесо складе не більше 8 т). Таким чином Ви можете зробити гарний під`їзд до будинку або офісу.

Установка газонної решітки

Газонна решітка укладається на невелику глибину в землю, а потім засипається грунтом і висівається трава. Через деякий час трава виростає з уже захищеної кореневою системою.

Типи газонних решіток

Існує три види газонних решітоки:

Екопарковка газонна решітка ціна

Газонна решітка Екотек Грін
Чарунка: 60х75 мм
Модуль: 0,639х0,295х35,8 мм
Колір: хакі

 Екопарковка газонна решітка ціна

Газонна решітка Экотек Паркинг
Чарунка: 75х100 мм
Модуль: 0,595*0,595*35,8 мм
Колір: чорний

 Екопарковка газонна решітка ціна

Газонний гратчастий настил
Чарунка: 10х40 мм
Рулон: 1х1 м
Колір: хакі

Купити газонну решітку

Купити газонну решітку Ви можете на ТОВ Вайра з доставкою на Ваш склад по всій Україні

 газонна решітка цінагазонна решітка ціна

ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua