РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Фехралевий дріт

Купити жаростійкий дріт

Купити фехралевий дріт на "Вайра" можна як у великому мотку, так і в маленькому від 5кг.
Фехралевий дріт в Україні не виробляється, на нашому ринку представлений ​​​​російський дріт заводу "Електросталь"  і китайський фехралевий дріт. Ціна на китайський фехраль нижче, але і вміст титану в сплаві менше, а то й взагалі відсутній, тому термін служби китайської дроту менше російського. Виняток - це надійні китайські заводи зі світовим ім`ям.
Дріт фехралевий Х23Ю5Т
Діаметри фехралевого дроту
от 0,2мм до 9мм.
Мотки упаковані в щільну мішковину.
 
Фехраль – сплав застосовується в тих же областях, що і нихромовий дріт,  але за рахунок відсутності нікелю - ціна дроту фехралевого нижче.
Фехраль витримує меншу кількість циклів нагрівання, але граничні робочі температури вище, ніж у нихромового дроту і досягають 1400 градусів. Марка фехралю Х23Ю5Т перевершує за показниками жароміцності і жаростійкості інші марки, такі як Х15Ю5, Х27Ю5Т і Х23Ю5.

Фехралевий дріт Х23Ю5Т містить 22-24% хрому (Cr) і всього лише до 0.6% нікелю (Ni). Це залізохромоалюмініевий сплав. Відсутність у великих кількостях нікелю робить фехраль більш дешевим матеріалом в порівнянні з ніхромом. Фехралевий дріт менш технологічний - з нього не можна виготовити дріт з тонким діаметром. Два цих сплави досить схожі і мають однакове застосування. Дріт фехралевий Х23Ю5Т має ряд цінних властивостей, а саме, високий електричний опір, малий температурний коефіцієнт електроопору, високий опір корозії в різних середовищах і висока жаростійкість. Чим більший діаметр фехралевого дроту, з якого зроблений нагрівач, тим вища його максимальна робоча температура. Продукція з фехралі Х23Ю5Т (фехралевий дріт) більше жаростійка, ніж продукція з ніхрому Х15Н60 і Х20Н80 (ніхромовий дріт, нитка, стрічка, ніхромова смуга). Властивості фехралевого й ніхромового дроту визначають області їх застосування - це електронагрівальні елементи для всіх галузей промисловості, побутових приладів і апаратів теплової дії.

Максимальні робочі температури:
Фехраль Х23Ю5Т до 1400 градусів Цельсія.

Питомий опір:
Дріт фехралевий більше 3 мм маркаХ23Ю5Т - 1.39 Ом*мм/м.
ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua