РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Статтi
 • Новини
 • Статтi
Рік
 • Рік
 • 2014
 • 2012

Статтi


 • Інструкція: як купити зварну сітку у Ужгороді
  17.02.14

  Інструкція: як купити зварну сітку у Ужгороді

  Зварна сітка у Ужгороді. Ви бажаєте купити зварну сітку у Ужгороді? Зробіть це при допомозі ТОВ Вайра. Для цього зніміть трубку телефону та зателефонуйте нам. Назвіть: Розмір чарунки сітки зварної. Діаметр дроту. Кількість квадратних метрів. Висоту рулону. Скажіть чи потрібна Вам зварна сітка без оцинкування, чи оцинкована.

 • Інструкція: як купити зварну сітку у Чернівцях
  17.02.14

  Інструкція: як купити зварну сітку у Чернівцях

  Зварна сітка у Чернівцях. Ви можете купити зварну сітку у Чернівцях за допомогою ТОВ Вайра. Для цього зніміть слухавку і зателефонуйте нам. Назвіть розмір чарунки сітки яку Ви бажаєте купити у Чернівцях. Діаметр дроту з якого зварена сітка. Кількість квадратних метрів, або кількість рулонів. Висоту рулону зварної сітки. Скажіть чи потрібна вам зварна сітка без оцинкування, чи з оцинкуванням.

 • Інструкція: як купити зварну сітку у Хмельницькому
  18.02.14

  Інструкція: як купити зварну сітку у Хмельницькому

  Зварна сітка у Хмельницькому. Моєте можливість купити зварну сітку у Хмельницькому за допомогою ТОВ Вайра. Для цього зателефонуйте до нас. Назвіть розмір чарунки зварної сітки яку ви хочете купити у Хмельницькому. Діаметр дроту. Кількість квадратних метрів які Вам потрібно купити, або кількість рулонів. Висоту рулону. Скажіть чи потрібна Вам зварна сітка без оцинкування, чи з оцинкуванням.

 • Інструкція: як купити зварну сітку у Тернополі
  18.02.14

  Інструкція: як купити зварну сітку у Тернополі

  Зварна сітка у Тернополі. Ми пропонуємо купити зварну сітку у Тернополі за допомогою ТОВ Вайра. Для цього позвоніть до нас. Назвіть розмір чарунки зварної сітки яку ви хочете купити у Тернополі. Діаметр дроту з якого зварена сітка. Кількість квадратних метрів, або кількість рулонів. Висоту рулону зварної сітки. Скажіть чи потрібна вам зварна сітка без оцинкування, чи з оцинкуванням.

 • Інструкція: як купити зварну сітку у Львові.
  17.02.14

  Інструкція: як купити зварну сітку у Львові.

  Зварна сітка у Львові. Ми пропонуємо купити зварну сітку у Львові за допомогою ТОВ Вайра. Для цього позвоніть до нас (телефони тут). Назвіть розмір чарунки зварної сітки яку ви хочете купити у Львові. Діаметр дроту з якого зварена сітка. Кількість квадратних метрів, або кількість рулонів. Висоту рулону зварної сітки. Скажіть чи потрібна вам зварна сітка без оцинкування, чи з оцинкуванням.

Сторінок: 1 2 3 4 5 > >>
ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua