РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Статтi

Як в Сумах купити єгозу

Як в Сумах купити єгозу

ТОВ Вайра не має складу в Сумах, але Ви зможете у нас купити єгозу об`ємну, плоску, з полімерним покриттям, єгозу з підвищеним захистом від корозії, шипи для забору в Сумах.
Адже ТОВ Вайра доставляє єгозу до Сум і в Сумську область.
Технологія досить проста: Ми отримали право на роботу з високоякісною єгоза ТМ Козачка, яка захищена декількома патентами. Виробництво єгози Козачка доручили нашим зарубіжним партнерам, використовуючи низьку вартість робочої сили. Умова розміщення замовлення: точна відповідність критеріям якості: кількість цинку, твердість дроту та її пружинистість, якість збірки, упаковка.
Отримавши якісну єгозу ми з центрального складу в Запоріжжі розвозимо єгозу по всіх містах, у тому числі купити єгозу можна і в Сумах.
Якщо Ви плануєте купити малу кількість єгози, то ми доставляємо її в Суми за допомогою САТ, Делівері, Ін-тайм, Нова Пошта та інших аналогічних організацій.
Якщо Ви хочете купити єгозу в оптових обсягах, то ми використовуємо для доставки єгози в Суми попутний автомобільний транспорт, можлива доставка і разом з іншими нашими покупцями.
Ви купите єгозу за такою схемою на ТОВ Вайра, і, в більшості випадків, Ви побачите, що ціна єгози в Сумах нижче, ніж пропонують ті місцеві підприємства, яким потрібно витрачатися на складування продукції в Сумах.
Для того, щоб Вам вийти на конкурентну ціну єгози в Сумах, Вам потрібно виходити на безпосереднього виробника. Але і тут ми вельми конкурентоспроможні.
Крім того, Ви зможете придбати у ТОВ Вайра в Сумах:

Тому, якщо Ви хочете купити єгозу в Сумах, то дзвоніть по тел 061-2202543 та отримайте додаткові консультації.

26.11.12 22:44 | 504
ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua