РУС

Вайра
(061) 220-25-43
(067) 613-41-35


Сетки металлические
Проволока
Заборы и ЕгозаНовини


Підписка на новини

Статтi

Як в Сумах купити зварювальний дріт

Як в Сумах купити зварювальний дріт

ТОВ Вайра не має складу в Сумах, але Ви зможете у нас купити зварювальний дріт Св08 (А), СВ08Г2С, Св08Г2С обміднений, зварювальний дріт для напівавтоматів на касетах, наплавочний зварювальний дріт в Сумах.

Адже ТОВ Вайра доставляє зварювальний дріт в Суми і в Сумську область.
Технологія досить проста: ми знижуємо ціну зварювального дроту в Сумах за рахунок того, що у нас немає проміжного складу в місті. Адже перевантаження на складі в Сумах впливає на збільшення ціни зварювального дроту у Сумах через необхідність оплачувати послуги вантажників та утримання складу.
Якщо Ви плануєте купити малу кількість зварювального дроту, то ми доставляємо його у Суми за допомогою САТ, Делівері, Ін-тайм, Нова Пошта та інших аналогічних організацій.
Якщо Ви хочете купити зварювальний дріт в оптових обсягах, то ми використовуємо для доставки зварювального дроту у Суми попутний автомобільний транспорт, можлива доставка і разом з іншими нашими покупцями.
Ви купите зварювальний дріт за такою схемою на ТОВ Вайра, то Ви, в більшості випадків, Ви побачите, що ціна зварювального дроту в Сумах нижче, ніж пропонують ті місцеві підприємства, яким потрібно витрачатися на складування продукції в Сумах.
Крім того, Ви зможете придбати у ТОВ Вайра в Сумах:
 


Тому, якщо Ви хочете купити зварювальний дріт в м. Суми, то дзвоніть по тел 061-2202543 та отримайте додаткові консультації.

24.11.12 02:54 | 494
ООО "Вайра". Все права защищены. Использование материалов сайта разрешается только если есть ссылка на www.setka-provoloka.com.ua